Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Adrenalino fanatikų prasti orai nebaido

jpg Išbandyti pačių ekstremaliausių atrakcionų nepabijoję lankytojai dėl savo sveikatos gali būti ramūs – blogai pasijutus skubią pagalbą suteiks netoliese dirbantys medikai.
15min.lt/Eriko Ovčarenko nuotr. / jpg Išbandyti pačių ekstremaliausių atrakcionų nepabijoję lankytojai dėl savo sveikatos gali būti ramūs – blogai pasijutus skubią pagalbą suteiks netoliese dirbantys medikai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šį savaitgalį Kaune pradėjusio veikti didžiulio atrakcionų parko valdytojai lankytojų skaičiumi nesiskundžia – adrenalino ištroškusių pramogų mėgėjų neatbaidė nei iš dangaus pasipylusi šlapdriba, nei žvarbokas vėjas.

„Tokių atrakcionų dar nėra buvę visose Baltijos šalyse“, – tūkstančiai kauniečių bei miesto svečių, nutarusių įsitikinti šiuo „Urmo“ Rinkodaros vadovo Jono Plentos teiginiu, užplūdo prekybos miestelyje įrengtą didžiulį atrakcionų parką.

Nuo pat praėjusio ketvirtadienio vidurdienio iki išnaktų montavę 40 įvairiausių iš Olandijos, Vokietijos, Austrijos bei kitų Europos šalių atvežtų atrakcionų, penktadienį maždaug 60 parko darbuotojų sulaukė pirmųjų lankytojų. „Dar neteko suptis, tačiau ruošiuosi. Kol kas blaškausi, nes niekaip neišsirenku, kurį atrakcioną išbandyti. Man nebaisu, bet turėtų būti labai šalta“, – svarstė į parką iš Suvalkijos kartu su žmona atvykęs 44 metų Laisvūnas.

„Nerealu“, – vis dar virpančiu nuo susijaudinimo balsu teištarė ką tik nuo didžiulio atrakciono nulipęs studentas Tadas.

Keletas iš 1 ha plote įsikūrusio parko atrakcionų yra skirti tikriems ekstremalams. Tik patys drąsiausieji ryžtasi išbandyti į gigantišką švytuoklę panašų „Booster“. Šis atrakcionas ratu suka kabinose sėdinčius žmones ir šie skrieja net 100 km/val. greičiu. Tuo tarpu aštrių pojūčių mėgėjais savęs nelaikantiems parko lankytojams turėtų patikti milžiniškas apžvalgos ratas, kuris suteikia galimybę iš 60 metrų aukščio grožėtis Kauno panorama.

15min.lt/Eriko Ovčarenko nuotr./1 ha plote įsikūrusiame parke gausu atrakcionų ir tiems, kurie savęs nelaiko dideliais aštrių pojūčių mėgėjais.
1 ha plote įsikūrusiame parke gausu atrakcionų ir tiems, kurie savęs nelaiko dideliais aštrių pojūčių mėgėjais.

„Aš pats išbandžiau 5 atrakcionus. Nebijau nei aukščio, nei staigių vartymųsi, tačiau išbandyti visus vienu kartu nepakako jėgų, – šypsojosi „Urmo“ Rinkodaros vadovo J.Plenta. – Mane ypatingai sužavėjo pakilus į aukščiausią apžvalgos rato tašką išvystas naktinis Kaunas“.

Išbandė tūkstančiai

Anot J.Plentos, penktadienį, nors ir lijo bei krito šlapdriba, atrakcionus išbandė daugiau nei 2 tūkst. lankytojų. Tuo tarpu šeštadienį, kai orai priminė vis labiau įsibėgėjantį pavasarį, parke apsilankė jau daugiau nei 4 tūkst. žmonių.

„Mums ne itin pasisekė su orais. Pačią pirmąją dieną daugelis į parką užsukusių žmonių jį paliko, pažadėję užsukti, kai orai bus geresni. Kaune būsime iki pat mėnesio pabaigos, tad į viską žiūriu optimistiškai“, – teigė kartu su visa šeima į Kauną atvykęs pagrindinis atrakcionų parko organizatorius olandas Petrus Johannes Maria Leander.

Medikai – čia pat

J.Plenta neslėpė, jog jau per pirmąsias dienas pasitaikė ekstremalius atrakcionus išbandyti nepabūgusių lankytojų, kurių skrandžiai neatlaikė didžiulio greičio bei staigaus vartymosi.
„Tai neišvengiama, - akcentavo pašnekovas. – Tačiau visi sunegalavę lankytojai medicininės pagalbos sulauks greitai, mat kitoje gatvės pusėje yra Dainavos poliklinika ir priimamasis. Dar prieš atidarant atrakcionus kalbėjau su medikais ir jie pažadėjo savo pagalbą. Bet to, Dainavos policijos komisariato pareigūnai patys pasisiūlė prižiūrėti tvarką atrakcionų teritorijoje“.

Žada atvykti vėl

„Svečius atvykti įtikinome labai sunkiai. Tačiau sprendžiant pagal jų nuotaikas pirmosiomis dienomis, jie čia turėtų sugrįžti ir kitais metais“, – vylėsi J.Plenta.

Petrus Johannes Maria Leander tvirtino tikįs, jog tai yra pirmasis, tačiau ne paskutinis jo apsilankymas Kaune. Atrakcionų parko organizatorius žadėjo, jog kitais metais į Lietuvą atveš dar daugiau atrakcionų, tarp kurių bus ir specialus dangoraižis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min