Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 3d. 10:45

Afganistane tarnaujantys Lietuvos kariai balsavo išankstiniuose Seimo rinkimuose

Kariai balsuoja Afganistane
Jurgio Norvaišos nuotr. / Kariai balsuoja Afganistane

Spalio 2 d. Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės stovykloje Čagčarane tarnaujantys kariai dalyvavo išankstiniuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose ir konsultaciniame (patariamajame) referendume „Dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje“.

 Savo pilietinę pareigą kariai vakar galėjo atlikti nuo pat ankstaus ryto iki vakaro veikiančiame specialiai balsavimui įrengtame skyriuje.

Kituose Afganistano regionuose ir štabuose tarnaujantys Lietuvos kariai taip pat turėjo galimybę balsuoti už jiems patinkantį kandidatą į LR Seimo rinkimus.

Šiuo metu Lietuvos kariai Afganistane yra dislokuoti šalies sostinėje Kabule, Goro provincijoje, Vakarų regiono vadavietėje Herate, taip pat Kandaharo oro uoste ir pietiniame šalies regione.

Lietuvos vadovaujamoje Goro provincijos atkūrimo grupėje tarnaujanti 15-oji Lietuvos karių pamaina yra sudaryta daugiausiai iš Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono karių.

Lapkritį juos pakeis šiuo metu pasiruošimą misijai bebaigianti 16-oji Lietuvos karių pamaina, o kitų metų gegužę – pasirengimą taip pat jau pradėjusi Lietuvos karių misiją Provincijos atkūrimo grupėje užbaigsianti 17-oji Lietuvos karių pamaina.

Jurgio Norvaišos nuotraukos/Kariai balsuoja iš misijos Afganistane
Jurgio Norvaišos nuotraukos/Kariai balsuoja Afganistane

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min