Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos aikštės taps nerūkymo zona

Valdininkų teigimu, draudimas rūkyti paplūdimiuose pasiteisino.
Jurgitos Andriejauskaitės/15min.lt nuotr. / Valdininkų teigimu, draudimas rūkyti paplūdimiuose pasiteisino.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rūkyti gali būti uždrausta ir pagrindinėse miesto aikštėse. Tokiam siūlymui vakar pritarė Klaipėdos miesto savivaldybės Narkotikų kontrolės komisija.

Politikai bei valdiškų įstaigų ir visuomeninių organizacijų atstovai nusiteikę rūkalius išguiti ir iš didžiųjų renginių, vykstančių miesto centre.
„Reikia apsaugoti tuos, kurie nerūko, nuo pasyvaus rūkymo, o rūkančiuosius paskatinti eiti į specialiai tam skirtas vietas. Laikas pradėti formuoti rūkymo kultūrą“, – dėstė pasiūlymo autorė, komisijos narė Areta Skukauskienė.

Jai pritarė ir kiti kolegos, piktindamiesi, kad masinių renginių metu minioje žmonės neretai patenka į spąstus, kai yra priversti kvėpuoti rūkančiųjų išpučiamus dūmus.
Savivaldybės Viešosios tvarkos poskyrio vedėjas Marius Poimanskis abejojo dėl tokio draudimo būtinybės.
„Uždrausti rūkyti tik renginių metu neįmanoma. Kaskart tektų pastatyti ir nuimti specialius ženklus, galiausiai, kas sugaudys minioje kiekvieną, užsidegusį cigaretę?“, – retoriškai klausė valdininkas.

Komisija nusprendė siūlyti tarybai rūkyti drausti ne renginių metu, bet populiariausiose erdvėse, kuriose jie paprastai vyksta, – Atgimimo, Teatro, Lietuvininkų aikštėse bei kruizinių laivų terminale.
Prieš kelias savaites miesto taryba savo sprendimu uždraudė viešai rūkyti nepilnamečiams. Jiems gresia baudos nuo 20 iki 50 Lt.

Klaipėdoje rūkyti draudžiama

50 metrų atstumu nuo ugdymo ir sveikatos priežiūros įstaigų
Smiltynės miškuose
Skulptūrų parke
Daugiabučių laiptinėse
Paplūdimiuose

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min