Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„airBaltic“ pradeda vykdyti dalį skrydžių

„AirBaltic“ lėktuvas
„AirBaltic“ nuotr. / „AirBaltic“ lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
A A

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ antradienį atnaujins kai kuriuos skrydžius Rytų ir Pietų kryptimis, kur oro erdvės apribojimai jau yra panaikinti.

Keleiviai, prieš vykstant į oro uostą, kviečiami pasitikrinti skrydžių situaciją svetainėje www.airbaltic.com, oro bendrovės puslapyje Facebook.com ir Twitter.com bei oro uoste. „airBaltic“ perspėja, kad kai kuriuos skrydžius dar gali būti priversta atidėti, atsižvelgiant į pratęstus oro erdvės apribojimus. Oro bendrovė ieško galimybių pagelbėti visiems savo keleiviams oro uostuose, teigiama bendrovės pranešime.

Keleiviai, kuriems patvirtintos vietos atnaujintuose skrydžiuose, kviečiami išvykti. Jei atnaujintuose reisuose atsiranda laisvų vietų, „airBaltic“ jas pirmiausia siūlo šeimoms su vaikais, neįgaliems keleiviams, vyresnio amžiaus žmonėms ir „BalticMiles“ VIP kortelės turėtojams.

Europos oro bendrovės ir oro uostai nustatė, kad galima atnaujinti oro paslaugas nesukeliant pavojaus skrydžių saugai. Paskutinėmis dienomis buvo atlikta beveik 40 nekomercinių skrydžių, kurie neparodė jokių nukrypimų ar skrydžių saugos pažeidimų požymių – tai leido atlikti detalesnę situacijos analizę.

„airBaltic“ savo pilotams ir techninės priežiūros darbuotojams nustatė specialias procedūras. Po kiekvieno skrydžio sertifikuoti specialistai, vadovaudamiesi lėktuvų gamintojų rekomendacijomis, atlieka papildomus techninius patikrinimus.

Kai kurie oro bendrovės skrydžiai dar vis yra atšaukti. Keleiviai gali pasirinkti kitą galimą skrydį (iki gegužės 31 d.) be jokio papildomo mokesčio arba prašyti grąžinti pinigus už nepanaudotą skrydžio bilietą „airBaltic“ bilietų biure, kelionių agentūroje, kur bilietas buvo išduotas, skambinant arba siunčiant el.laišką į oro bendrovės rezervacijų centrą. Tų keleivių, kurių kelionės tikslas dėl sustabdytų skrydžių neteko prasmės ir kuriems nereikia skubiai vykti, kviečiami susisiekti su „airBaltic“ nemokamam skrydžio laiko pakeitimui truputį vėliau, siekiant padėti labiausiai skubantiems keleiviams.

„airBaltic“ savo skrydžių vasaros sezono tvarkaraštyje siūlo 12 tiesioginių krypčių iš Vilniaus, 80 iš Rygos, 10 iš Suomijos ir 7 iš Estijos.
 

Komentarai
Temos airBaltic
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min