2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 01 04

Airijoje dingusios lietuvės sesuo: iki galo kovosiu už teisingumą

Kaip įtariama nužudytos lietuvės Giedrės Raguckaitės sesuo teigė, kad ji ir toliau sieks teisingumo, policijos pareigūnams teigiant, kad nužudymo byla tebėra „labai aktyvi“.
Giedrė Raguckaitė
Giedrė Raguckaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip skelbia portalas thejournal.ie, 29-erių lietuvė paskutinį kartą pastebėta praėjusių metų gegužės 29-ąją Laytowno mieste esančiame name. Vis dėlto apie tai, kad ji dingusi pareigūnams buvo pranešta tik 2018 metų rugpjūtį.

Manoma, kad ji buvo apsvaiginta narkotinėmis medžiagomis, išprievartauta ir nužudyta.

Airijos pareigūnai dėl lietuvės nužudymo bylos bendradarbiauja su kolegomis Lietuvoje, taip pat Jungtinės Karalystės policija ir Interpolu.

Priežastis, kodėl Giedrė persikėlė į Airija, nėra aiški. Ji nebuvo susiradusi naujo darbo, buvo išėjusi iš darbo labdarą renkančioje įmonėje.

Tyrėjai mano, kad ji išsiskyrė su mylimuoju – tai esą galėjo būti priežastimi susidėti su prasta kompanija, kurioje buvo gerai žinomų nusikaltėlių iš Lietuvos.

Nepaisant didelio dėmesio šiam atvejui žiniasklaidoje, pareigūnai šioje byloje nesulaikė reikšmingų įtariamųjų. Pareigūnai domėjosi keletu žmonių tyrimo metu, tačiau dauguma iš jų jau išvykę iš šalies.

Giedrės sesuo Gintarė ir jos draugė Gedvilė Hibner per socialinius tinklus viešino ieškomosios šeimos pareiškimus.

Gintarė teigė, kad ir toliau kovos už teisingumą dėl sesers ir prašė visų ką nors žinančių kreiptis į pareigūnus.

Paskutiniame šeimos pranešime teigiama: „Tu visuomet buvai mūsų namų mažylė. Angelas su didele širdimi. Žinome, kad jie tave sužeidė, kad negalėjai paprašyti kieno nors pagalbos. Tai skausmas, kuris liks visam gyvenimui, tačiau aš kovosiu. Kovosiu iki pabaigos už teisingumą. Ačiū, kad saugai iš dangaus“.

Policijos akiratyje atsidūrę žmonės pareigūnams žinomi ir yra įtariami esantys nusikalstamos organizacijos dalimi, kuri vadovauja prostitucijos ir narkotikų tinklui didžiojoje šalies dalyje.

Tyrėjai atskleidė, kad Giedrės telefonas nebuvo naudotas nuo 2018-ųjų metų gegužės, ji nebuvo prisijungusi prie socialinių tinklų ar susisiekusi su šeima bei draugais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min