31-erių lietuvis, kurį airiai įvardija „Aloiz Doda“, įvykus nelaimei nesustojo ir valdžios institucijoms apie incidentą nepranešė. Vyras nuteistas už devynis su vairavimu susijusius nusikaltimus. Incidentas Vaterforde įvyko 2011 metų rugsėjo 3 dieną.
Negyvą 35-erių Žaną Alem ant kelio vidurnaktį rado pareigūnai. Nuvežta į Vaterfordo ligoninę ji buvo paskelbta mirusia. Skrodimas atskleidė, kad ji mirė nuo galvos traumų.
Tiek auka, tiek vairuotojas vienas kitą pažinojo.
Lietuvio advokatas teisme teigė, kad jo klientas labai apgailestauja.
„Tai buvo labai labai nelaimingas atsitikimas, – sakė advokatas Robertas O’Neillas, – Deja, mirusioji atidarė duris ir iškrito. Galimybės išgyventi nebuvo“.
Lietuvis pripažintas kaltu dėl to, kad nesustojo nelaimės vietoje, joje neliko ir nepranešė apie incidentą. Jis atsisakė bendradarbiauti su pareigūnais, nepateikė draudimo ir vėliau jo nepristatė.
Teisėjas nusprendė atimti teisę vairuoti 18 metų ir skyrė 2 250 eurų baudą.
„Jis susijęs su eismo įvykiu ir kiekvienas gali patekti į eismo įvykį. Tačiau jo elgesys po avarijos buvo nepateisinamas“, – sakė teisėjas Davidas Stauntonas.
