Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Akistata“ savo įžvalgomis baugina L.Stankūnaitę

Teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Laimutė Stankūnaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Netikėtai į eterį vasaros metu grįžusi televizijos TV3 laida „Akistata“ pateikė per savo požiūrio prizmę perleistą naujausių vadinamosios pedofilijos bylos įvykių konspektą.

Laidos kūrėjai buvo atsisveikinę su žiūrovais iki naujojo televizijos sezono pradžios rudenį, tačiau netikėta Andriaus Ūso mirtis paskatino juos neplanuotai grįžti anksčiau.

Laidos autorius Kristupas Krivickas ilgoje įžangoje vėl skaičiavo visas bylos, kurią buvęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas pavadino byla žudike, mirtis, aiškiai tardamas, kad A.Ūsą, Drąsių Kedį, Joną Furmanavičių ir Violetą Naruševičienę į kitą pasaulį „išsiuntė klanas“.

„Tuo, kad Andrius Ūsas mirė sava mirtimi, netiki niekas“, – taip pat užtikrintai pareiškė K.Krivickas, o tą visuotinį netikėjimą gausiai iliustravo tradiciniais pokalbiais su Kedžių ir Venckų šeimos atstovais.

„Akistata“ kėlė versiją, kad A.Ūsas „galėjo tapti per daug pavojingas ir įvardyti iki šiol dar nenustatytą Aidą“, apie kurį, kaip apie trečią tvirkintoją, D.Kedžio filmuotuose vaizdo įrašuose pasakoja jo duktė, bei kitus „aukštus ponus“.

„Gal tai jis (Aidas – red.) tampo už virvučių visą teisėsaugą bei nusikalstamas struktūras ir atsikrato nepageidaujamų asmenų?“ – dar vieną klausimą iškėlė laidos kūrėjai, tiesa, neatmesdami galimybės, kad „gal Aidas jau pašalintas pats pirmas, tik niekas nieko nežino“.

„Vienintelė, kuri dar liko gyva, kuri gali ką nors papasakoti – Laimutė Stankūnaitė. Ar dar reikia klausti, kas gali būti kita auka?“ – žiūrovų grėsmingai klausė laidos kūrėjai.

Tradiciškai tik blogais žodžiais šioje byloje Lietuvos teisėsaugą minintis K.Krivickas netikėtai šiltai atsiliepė apie naująjį generalinį prokurorą Darių Valį: „Viena viltis – naujasis generalinis prokuroras, kuris pažadėjo asmeniškai domėtis pedofilijos byla. Tikėkimės, kad jis laikysis šio pažado.“

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min