Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 26d. 17:03

„Akustinės spalvos“ sugrįžta pas klausytojus

Koncerte gros Darius Žvirblis, dar žinomas iš grupės „Atika“.
Organizatorių nuotr. / Koncerte gros Darius Žvirblis, dar žinomas iš grupės „Atika“.

Paskutinis lapkričio penktadienis Klaipėdoje suskambės akustinės gitaros garsais.

„Dainuojamosios poezijos muzikinė terapija“ –  taip buvo pavadintas pirmasis šių metų „Akustinių spalvų“ koncertas. Pamažu susidaro įspūdis, kad Klaipėda užsiaugino savo dainuojamosios poezijos mylėtojų kartą, kuri mielai renkasi jaukų, ramų vakarą muzikinės poezijos fone.

„Akustinės spalvos“ ir toliau lieja rudeninių spalvų paletę ir šį mėnesį sceną užima vyrai – Darius Žvirblis, Mindaugas Valiukas ir Adomas Stančikas – trys asmenybės, skirtingos, bet savaip ypatingos.

Dariaus Žvirblio rankose grupės „Atika“ žodžiai, idėjos . Šis klaipėdietis gatvėje išsiskiria bohemiška išvaizda, o scenoje – giliu mėlynų akių žvilgsniu, žodžiais, smingančiais į širdį ir balsu, kartais pereinančiu į kuždesį. Kandžia ironija dažnai pasižymintys jo tekstai verčia susimąstyti, pamąsčius – nusijuokti ir vėl klausytis.

Mindaugas Valiukas – poetas, prozininkas, dramaturgas, režisierius ir šalia viso to dar ir puikus muzikantas, įsimylėjęs Klaipėdą, jūrą, išsiskiriantis savitais poezijos tekstais (1999 m. pirmasis poezijos rinkinys „Mėnulio keramika“ apdovanotas Z. Gaidamavičiaus – Gėlės premija kaip geriausias metų debiutas).

Scenoje gros ir Adomas Stančikas, kai kuriems labiau žinomas iš Emilio Vėlyvio filmų.
Scenoje gros ir Adomas Stančikas, kai kuriems labiau žinomas iš Emilio Vėlyvio filmų.

Adomas Stančikas – vienos žinomiausių uostamiesčio grupių „Flayer“ vokalistas, daugelio dar žinomas kaip Emilio Vėlyvio filmų personažas – ar neįdomu, kaip filmų blogiukas kuria dainuojamąją poeziją?

Paskutinis lapkričio penktadienis skelbiamas akustiniu ir visi kviečiami dar vienam žodžio, muzikos ir spalvų „terapijos“ seansui.

Tęsiama idėja muziką jungti su kitais menais – vakaro metu šalia muzikantų pasirodys tapytojos, kurios semsis įkvėpimo iš dainuojamosios poezijos ir poetiškos muzikos liedamos spalvas drobėje, bus fotografuojama ir filmuojama, o visi darbai gegužės mėnesį eksponuojami pirmoje tokio pobūdžio parodoje Klaipėdos parodų rūmuose.

Koncertas klube „Luxor" – penktadienį, 18 val. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min