Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alfonsas Šimkus grįš į teismą

Alfonsas Šimkus
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Alfonsas Šimkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvęs Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento vadovas Alfonsas Šimkus, įtariamas korupcija, vėl turės grįžti į teismo suolą.

Teismui perduota byla su ikiteisminio tyrimo medžiaga, kurioje A. Šmkus kaltinamas dėl didesnio nei 250 MGL kyšio priėmimo, papirkimo ir dokumentų klastojimo, svetimo turto iššvaistymo ir kitų nusikalstamų veikų.

Šioje byloje figūruoja ir dar du kaltinamieji - dviejų uostamiesčio įmonių vadovai: „Klaipėdos hidrostatybos“ direktorius Pranciškus Jurgutis ir „Klaipėdos kelių“ Juozas Rukšėnas. Jie kaltinami valstybės tarnautojo papirkimu, dokumentų klastojimu.

Bylos medžiagoje teigiama, kad už padėjimą laimėti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos organizuojamus viešųjų pirkimų konkursus, A. Šimkus kaip kyšio reikalavo ir priėmė naują, per 117 tūkst. litų vertės automobilį „Volvo S60“.

Teigiama, kad buvęs valdininkas verslininkams pateikdavo konfidencialią informacija apie viešuosius pirkimus, dalyvius, pasiūlymus ir jų turinį.

Pernai liepą buvęs valdininkas pripažintas kaltu dėl kurstymo kitą asmenį padaryti nusikaltimą, svetimo turto iššvaistymo bei piktnaudžiavimo tarnyba siekdamas asmeninės naudos, šis nuosprendis jau įsiteisėjęs.

Vėliau, vasarį, jis buvo išteisintas dėl kurstymo nusikalsti kitą asmenį siekiant sau naudos, piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, dokumento klastojimo ir jo panaudojimo. Išteisinamąjį nuosprendį apskundė prokurorai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min