Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 12d. 18:22

Algimanta Pabedinskienė „Gerumo žvaigždėmis“ pagerbė nusipelniusius kauniečius

Algimanta Pabedinskienė „Gerumo žvaigždėmis“ pagerbė nusipelniusius kauniečius
SADM nuotr. / Algimanta Pabedinskienė „Gerumo žvaigždėmis“ pagerbė nusipelniusius kauniečius

Penktadienį socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė Kauno miesto savivaldybės Dainavos seniūną Alvydą Malinauską ir Kauno savivaldybės vaikų globos namų direktorę Eleną Trimonienę apdovanojo „Gerumo žvaigžde“ – aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimu, skiriamu už ypatingus nuopelnus socialinės apsaugos ir darbo srityse.

E.Trimonienei apdovanojimas skirtas 60 metų jubiliejaus proga už ilgametį ir nepriekaištingą darbą ir pareigų atlikimą. A.Malinauskas aukščiausiu ministerijos apdovanojimu pagerbtas už žymų indėlį ir paramą socialinės apsaugos ir darbo sričiai.

Lankydamasi Kaune „Gerumo žvaigždės“ apdovanojimais ministrė taip pat apdovanojo rašytoją Vytautą Šiaudytį ir kultūros organizatorę, visuomenininkę, Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ įkūrėją ir pirmininkę, rašytoją Aldoną Dudonytę-Širvinskienę.

Penktadienį vyko A. Širvinskienės penkiolikos metų visuomeninio ir kūrybinio darbo minėjimo renginys „Penkiolika metų vienatvės po paukščio sparnu“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min