Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 12d. 18:22

Algimanta Pabedinskienė „Gerumo žvaigždėmis“ pagerbė nusipelniusius kauniečius

Algimanta Pabedinskienė „Gerumo žvaigždėmis“ pagerbė nusipelniusius kauniečius
SADM nuotr. / Algimanta Pabedinskienė „Gerumo žvaigždėmis“ pagerbė nusipelniusius kauniečius
Penktadienį socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė Kauno miesto savivaldybės Dainavos seniūną Alvydą Malinauską ir Kauno savivaldybės vaikų globos namų direktorę Eleną Trimonienę apdovanojo „Gerumo žvaigžde“ – aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimu, skiriamu už ypatingus nuopelnus socialinės apsaugos ir darbo srityse.

E.Trimonienei apdovanojimas skirtas 60 metų jubiliejaus proga už ilgametį ir nepriekaištingą darbą ir pareigų atlikimą. A.Malinauskas aukščiausiu ministerijos apdovanojimu pagerbtas už žymų indėlį ir paramą socialinės apsaugos ir darbo sričiai.

Lankydamasi Kaune „Gerumo žvaigždės“ apdovanojimais ministrė taip pat apdovanojo rašytoją Vytautą Šiaudytį ir kultūros organizatorę, visuomenininkę, Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ įkūrėją ir pirmininkę, rašytoją Aldoną Dudonytę-Širvinskienę.

Penktadienį vyko A. Širvinskienės penkiolikos metų visuomeninio ir kūrybinio darbo minėjimo renginys „Penkiolika metų vienatvės po paukščio sparnu“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min