Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2011 01 06

Algimantas Kliunka dar prieš kelias dienas buvo paragintas trauktis iš pareigų

Į skandalą neblaiviam patekusiam Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vadovui Algimantui Kliunkai dar prieš kelias dienas buvo pasiūlyta trauktis iš pareigų, ketvirtadienį rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.
A.Kliunka
A.Kliunka. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Straipsnyje teigiama, kad antradienį, sausio 4 dieną, „generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis nieko nepaaiškinęs pareiškė, kad nutarta, jog A.Kliunka turi trauktis, o į jo vietą jau yra numatytas naujas žmogus“.

Anot dienraščio, A.Kliunkai buvo pasiūlyta dirbti eiliniu prokuroru arba tapti Vilniaus apygardos prokuratūros skyriaus vadovu. A.Kliunka tokio pasiūlymo esą atsisakė. „Lietuvos rytas“ informacijos šaltinių nenurodo.

Laikraštis rašo, kad tik po šio pokalbio A.Kliunka buvo sulaikytas sostinės naktiniame klubo „Metro“, kai po vidurnakčio šio klubo apsaugos darbuotojai policijai pranešė, kad klientas triukšmauja, keikiasi ir įžeidinėja barmenę.

Generalinė prokuratūra trečiadienį pranešė pradėjusi tarnybinį patikrinimą dėl A.Kliunkos veiksmų, kai buvo gauta informacija, kad jis antradienį vienoje iš Vilniaus miesto kavinių šventė savo gimtadienį, kur dėl jo elgesio buvo iškviesta policija.

Kitą dieną darbe A.Kliunkai nustatytas 0, 61 promilės girtumas. Pats A.Kliunka žurnalistams sakė, kad ketvirtadienį ketina įteikti atsistatydinimo pareiškimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius