Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Algirdas Butkevičius kvietė prisiminti, kad tas laisvės nevertas, kas negina jos

Laužai Sausio 13-os įvykiams prisiminti
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Algirdas Butkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį Laisvės gynėjų atminimo laužų uždegimo ceremonijoje prie Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos pastato dalyvavęs ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius pasakė atminimo žodį.

„Sausio 13-ąją Lietuva lenkiasi Laisvės gynėjams, primindama mums visiems dėl šio didingo tikslo gyvybes paaukojusiųjų vardus. Nusprendę gyventi laisvėje buvome vieningi, todėl ir galingi.

Mes tvirtai pasakėme, jog laisvė – pamatinė žmogaus ir tautos vertybė, visaverčio gyvenimo šaltinis. Mūsų nepriklausomybės metai akivaizdžiai paliudijo, kad tik būdami laisvi galime kurti demokratišką, modernią ir veržlią Lietuvą. Esame savo šalies šeimininkai ir atsakingai suvokiame, kad laisvė suteikia ne tik teises, bet ir pareigas Tėvynei.  

Pagerbdami žuvusiuosius ir nukentėjusius už Lietuvos Nepriklausomybę, minėdami visus Laisvės gynėjus, įsipareigokime savo kasdieniais darbais stiprinti valstybę, oriai tarti bei garsinti jos vardą visame pasaulyje. Ir sykiu visada prisiminti: „tas laisvės nevertas, kas negina jos“, – kalbėjo premjeras A. Butkevičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min