Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Algirdas Butkevičius neskuba kalbėti apie koalicijos ateitį po Darbo partijos bylos baigties

Algirdo Butkevičiaus spaudos konferencija
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Algirdo Butkevičiaus spaudos konferencija
Šaltinis: 15min
0
A A

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad kol kas anksti kalbėti apie galimybę peržiūrėti koalicijos sutartį ir bendradarbiavimą koalicijoje su Darbo partija, jei teismas penktadienį paskelbtų „darbiečiams“ nepalankų sprendimą juodosios buhalterijos byloje.

„Kol kas dar nesvarstome, kol nėra sprendimo. Kai bus sprendimas, tada ir galvosime“, – antradienį žurnalistams sakė A.Butkevičius.

Anksčiau jis yra sakęs, kad Darbo partijai sulaukus nepalankaus teismo sprendimo, koalicijos sutartis turėtų būti peržiūrima.

Dar būdamas kandidatas į premjerus pernai lapkritį A.Butkevičius teigė, kad teismui pripažinus Darbo partiją ir jos lyderius kaltais juodosios buhalterijos byloje, valdančiosios koalicijos dėlionė gali prasidėti nuo pradžių.

„Mūsų tikslas yra, kad mūsų partija turėtų pasitikėjimą visuomenėje. Jeigu taip atsitiktų ir teismas pripažintų ką nors kaltais, mes tikrai nesiruošiame ir toliau užsispyrę dirbti menkinant savo partijos vardą Lietuvoje. Turiu pasakyti, kad mes nesame sumodeliavę kitų žingsnių, bet mes esame susitarę, kad, jeigu teismas įrodo, kad jie yra kalti, bus grįžtama prie stalo ir tariamasi, kaip toliau elgtis ir ką daryti. Tam tikri scenarijai yra“, – lapkritį lankydamasis Liberalų sąjūdžio frakcijos posėdyje pareiškė A.Butkevičius.

Paprašytas patikslinti, ar tai reiškia, kad pasibaigus Darbo partijos bylai valdančioji koalicija būtų formuojama iš naujo, A.Butkevičius teigė, jog „galimi visi variantai“.

„Aš galvoju apie partijos ateitį ir dabartį. Tikrai neprisiimsiu atsakomybės, kad dėl kažko menkinčiau partijos prestižą“, – tuomet teigė jis.

Sprendimą Darbo partijos vadinamosios juodosios buhalterijos byloje Vilniaus apygardos teismas skelbs penktadienį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min