Sportas gyvai
2013 09 12

Algirdas Butkevičius patvirtino, kad Laimutė Stankūnaitė su dukra yra išvykusios iš Lietuvos

Premjeras Algirdas Butkevičius patvirtino, jog valstybės saugomos Laimutė Stankūnaitė su dukterimi yra išvykusios iš šalies.
Laimutė Stankūnaitė su apsauga
Laimutė Stankūnaitė su apsauga / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Kiek aš turiu informacijos, tikrai yra išvykusi, kur – atsakymo nebus“, – ketvirtadienį per Vyriausybės valandą A.Butkevičius atsakė į „Drąsos kelio“ frakcijos atstovo Povilio Gylio klausimą, ar jis žinąs, kur yra mergaitė, ir ar gyva.

„Buvo pasakyta, sveika, gyva, lanko mokyklą ir taip toliau“, – sakė premjeras.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ rugpjūčio pabaigoje pranešė, kad valstybės saugoma liudytoja pedofilijos byloje L.Stankūnaitė kartu su mažamete dukra išvyko iš Lietuvos, svetimoje valstybėje ji gyvens kita pavarde, dar Lietuvoje išmoko jai sukurtą naują biografiją.

Buvo pasakyta, sveika, gyva, lanko mokyklą ir taip toliau.

Interviu dienraščiui L.Stankūnaitė teigė išvykstanti, kai visos Lietuvos teisinės institucijos patvirtino jos, mirusio Andriaus Ūso ir kitų aukų nekaltumą, o valstybė pasirūpino, kad ji su dukra galėtų pradėti saugų normalų gyvenimą svetimoje šalyje.

Vilniaus apygardos teismas balandį vadinamojoje pedofilijos byloje paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį velioniui A.Ūsui. Šis nuosprendis yra įsiteisėjęs ir šalys jo Aukščiausiajam Teismui neskundė.

L. Stankūnaitę ir mažametę jos dukterį pradėta saugoti po įvykių 2009 metų rudenį Kaune, kai jos buvęs sugyventinis Drąsius Kedys, manoma, nužudė teisėją Joną Furmanavičių ir L. Stankūnaitės seserį Violetą Naruševičienę, kuriuos kaltino sąsajomis su pedofilija. Saugoti L. Stankūnaitę ir jos dukrą tada nusprendė tuometiniai policijos ir Generalinės prokuratūros vadovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius