2013-11-21 14:29

Algirdas Butkevičius sako, kad negali būti jokių minčių ir kalbų apie apkaltą prezidentei

Premjeras socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius sako, kad negali būti jokių minčių ir kalbų apie apkaltą prezidentei Daliai Grybauskaitei dėl keliamų prielaidų apie prezidentūros vaidmenį nutekinant slaptą Valstybės saugumo departamento (VSD) informaciją.
Dalia Grybauskaitė ir Algirdas Butkevičius
Dalia Grybauskaitė ir Algirdas Butkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Lietuvoje pamažu pradedama kalbėti apie apkaltą valstybės vadovei. Jeigu taip kalbėtų tik kolegos žurnalistai, būtų galima nekreipti dėmesio, bet apie tai kalba jau patys aukščiausi valstybės pareigūnai... Kažkada mes netikėjome, kad galime nuversti valstybės vadovą, bet Rolando Pakso atveju tai buvo padaryta. Kaip vertinate šį klausimą ir šitą perspektyvą?“ – per Vyriausybės valandą premjero paklausė „Drąsos kelio“ partijos frakcijos atstovas Vytautas Matulevičius.

Premjeras sakė mintis apie apkaltą vertinantis labai neigiamai.

„Aš vertinu labai neigiamai, aš manau, negali būti jokių minčių ir kalbų apie Lietuvos Respublikos prezidentės apkaltą“, – į klausimą atsakė premjeras.

BNS spalio pabaigoje pranešus apie VSD perspėjimą valstybės vadovams ir dviem Seimo komitetams, jog Rusija rengia naujas aktyvias informacines atakas ir artimiausiu metu gali būti platinama dezinformacija apie prezidentę D.Grybauskaitę, teisėsauga pradėjo tyrimą dėl valstybės paslapties paviešinimo. Žiniasklaidoje keltos versijos, esą slapta informacija galėjo būti paviešinta su prezidentūros žinia.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą