Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 21d. 11:39

Algirdas Butkevičius: šiemet Ūkio ir Energetikos ministerijos nebus jungiamos

Algirdas Butkevičius
BFL/Vyginto Skaraičio nuotr. / Algirdas Butkevičius
Premjeras Algirdas Butkevičius ketvirtadienį žurnalistus patikino, kad kalbos apie Ūkio ir Energetikos ministerijų sujungimą nėra tiesa. Šiemet tai tikrai nebus daroma. O kas bus vėliau, nežinia.

„Politiniam gyvenime kalbų yra įvairiausių. Tai yra tam tikrų politikų pasiūlymas, bet galiu užtvirtinti, kad šiemet tikrai Ūkio ministerija ir Energetikos ministerija nebus jungiamos“, – ketvirtadienį Vyriausybėje sakė premjeras.

Pasak jo, ministerijų jungimas sutrukdytų energetikos projektus įgyvendinti laiku.

„Energetikos sektoriuje mes turime labai svarbių projektų, juos įgyvendiname laiku.  Jungimas neigiamai gali atsiliepti ir projektų įgyvendinimui“, – sakė premjeras.

Paklaustas, ar neketinama ministerijų jungti vėliau, jis atsakė nežinąs.

„O po to, žinot, jeigu projektų nebus, tai žiūrėsim, kiek funkcijų vykdo Ūkio ministerija, Energetikos ministerija, išlaidauti nereikia“, – sakė jis.

Jeigu projektų nebus, tai žiūrėsim, kiek funkcijų vykdo Ūkio ministerija, Energetikos ministerija, išlaidauti nereikia.

Ketvirtadienį „Verslo žinios“ rašo, kad valdančiųjų gretose bręsta planas, kaip atsikratyti Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) – svarstoma galimybė šiai partijai pagal koalicijos sutartį priklausančią Energetikos ministeriją tiesiog panaikinti.

Tokia idėja, kaip neoficialiuose pokalbiuose „Verslo žinioms“ patvirtino keli socialdemokratų vadovai, buvo iškilusi ir antradienio vakarą sušauktame socialdemokratų vadovybės pasitarime.

Socialdemokratų frakcijos Seime seniūnė Irena Šiaulienė neslėpė, kad Energetikos ministerijos sujungimas su Ūkio ministerija „gali būti vienas iš realių variantų“.

„Tas konservatorių laikais įvykdytas šių dviejų ministerijų formalus atskyrimas nedavė tokio efekto, kokio iš jo galbūt laukta. Bent jau konservatorių valdymo laikais. O strateginiai energetikos projektai pajudėjo tikrai ne dėl Energetikos ministerijos egzistavimo, bet dėl priimtų politinių sprendimų“, – pažymėjo I.Šiaulienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min