Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 7d. 16:13

Algirdas Butkevičius su Dmitrijumi Medvedevu aptarė ir dujų kainas

Algirdas Butkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Algirdas Butkevičius

Penktadienį įvyko neformalus Lietuvos ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus susitikimas su Rusijos premjeru Dmitrijumi Medvedevu. Kaip teigiama Vyriausybės pranešime spaudai, pokalbio metu aptarti dvišaliai ekonominiai santykiai, balandį organizuojamas Lietuvos ir Rusijos ekonomikos forumas Sankt Peterburge bei pokalbis su „Gazprom“ lyderiu Aleksejumi Mileriu.

Be sveikinimų su prasidedančiomis olimpinėmis žaidynėmis, aptarti ir kiti klausimai. Lietuvos Vyriausybės vadovas teigia kalbėjęs apie tai, kad Lietuva yra suinteresuota konstruktyviu dialogu su Rusija ekonominėje srityje. 

„Balandį organizuojamas Lietuvos ir Rusijos ekonomikos forumas sustiprins dvišalį verslo bendradarbiavimą. Pagaliau rengiama ir tarpvyriausybinės komisijos darbotvarkė. Tikimasi jos atstovų susitikimą surengti ekonomikos forume. Rusijos premjeras D.Medvedevas teigiamai vertina ir vasario pabaigoje vyksiantį darbo grupės transporto klausimais susitikimą. Tai paskatins mūsų bendradarbiavimą“, – sako premjeras A.Butkevičius.

Lietuvos ministras pirmininkas su Rusijos premjeru teigia trumpai aptaręs ir penktadienį vykusį susitikimą su „Gazprom“ vadovu.

„Rusijos premjeras yra informuotas apie mūsų susitikimą. Derybos su dujų koncernu „Gazprom“ ir iškilusių klausimų sprendimas yra svarbi mūsų Vyriausybės darbotvarkės dalis. Lietuva tikisi rezultatyvios konstruktyvių derybų baigties. Rusijos ministras pirmininkas teigimai vertina vykstantį dialogą ir mano, jog derybose bus pasiekti abiems pusėms tinkami rezultatai“, – sakė A.Butkevičius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min