Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 1d. 12:27

Algirdo Paleckio šalininkai Tarptautinę darbo dieną paminėjo ir reikalavimais išvesti karius iš Libijos

Algirdo Paleckio šalininkai Vilniuje surengė eitynes
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Eisenos akimirka

Vilniuje Tarptautinė darbo diena buvo paminėta dar vienomis eitynėmis – nuo Seimo iki Vyriausybės žingsniavo partijos „Socialistinis liaudies frontas“ nariai bei jiems prijaučiantieji.

Sekmadienį ryte paminint Tarptautinę darbo dieną eitynes sostinėje Gedimino prospektu surengė socialdemokratų partija.

12 valandą įvyko dar vienos eitynės – prie Seimo rinkosi „Socialistinio liaudies fronto“ nariai su Algirdu Paleckiu priešakyje. Negausus keliasdešimties žmonių būrys nuo Seimo patraukė link Vyriausybės rūmų, eiseną lydėjo ir automobilis, iš kurio sklido proletariato himno „Internacionalo“ garsai.

Šį kartą A.Paleckio šalininkai neapsiribojo vien tik reikalavimais gerinti darbo sąlygas – be raginimų didinti bedarbio  pašalpas ir minimalias pensijas iki 1100 litų ar mažinti darbo valandų skaičių iki 6, minimalią alga pakelti iki 1500 litų, taip pat buvo matyti plakatai: „Šalin rankas nuo Libijos“, „Likviduoti NATO“, „Išvesti karius iš NATO okupuotų teritorijų“, „Nacionalizuoti strateginius objektus.“

Gedimino prospektu žygiuojantys „Socialistinio liaudies fronto“ nariai skandavo: „Darbo! Duonos! Teisingumo!“, „Šalin vagis iš Seimo“.

Išsišokimais garsėjantys Algirdo Paleckio šalininkai šįkart eisenoje buvo kaip reta ramūs, ėjo panarinę galvas ir incidentų nekėlė.

A.Paleckio šalininkų eisena surengta minint Tarptautinę darbo dieną. Ji šiemet pasaulyje švenčiama jau 125 kartą. 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min