Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aliarmas Vilniaus oro uoste: dėl grįžtančio lėktuvo ant kojų pakeltos tarnybos, vėliau pavojus atšauktas (papildyta 20.15 val.)

Vilniaus oro uosto pakilimo takas kol kas per trumpas tiesioginiams skrydžiams į Ameriką.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vilniaus oro uostas
Šaltinis: 15min
0
A A

Visos Vilniaus specialiosios tarnybos ketvirtadienio vakarą buvo pakeltos ant kojų, iš oro uosto gavus pranešimą, kad vos pakilusiame ir iš karto į Vilnių grįžtančiame lėktuve pasirodė dūmai.

15min.lt žiniomis, pranešimas gautas 18.39 val. Vilniaus tarnyboms buvo pranešta, kad sostinės oro uoste leidžiasi lėktuvas, kurio salone pasklido dūmai.

Į oro uostą iš karto išsiųsti ugniagesiai gelbėtojai, policija, greitosios pagalbos medikai.

Apie 18.43 val. oro uostas pavojų atšaukė.

Papildyta 19.05 val.: Pavojus buvo paskelbtas dėl bendrovės „Air Baltic“ lektuvo Fokker 50, turėjusio skristi į Taliną. Lėktuvas 18.31 val. pakilo iš Vilniaus oro uosto, tačiau po 8 min. grįžęs nusileido.

Bendrovės „Air Baltic“ korporatyvinės komunikacijos koordinatorė Rosita Sakalauskaitė 15min.lt žurnalistui patvirtino, kad bendrovės lėktuvui iškilo techninių problemų.

„Saugumo sumetimais lėktuvas grįžo atgal į Vilnių. Keleiviai net nėra išlaipinti iš lėktuvo, mūsų technikai ieško gedimo“, - sakė R.Sakalauskaitė.

Pasak bendrovės atstovės, kol kas nėra priimtas joks sprendimas dėl tolesnio skrydžio į Taliną. Ar skris tas pats lėktuvas, ar bendrovė ieškos kito, turėtų paaiškėti suradus techninių problemų šaltinį.

Papildyta 19.43 val.: Šiuo metu planuojama, kad reisu BT335 į Taliną 18.20 val. turėjęs išskristi lėktuvas skrydžiui pakils 20 val.

„Kalbėjau su lėktuvo pilotais. Jie sako, kad gedimas labai smulkus. Tikimasi, kad jau artimiausiu metu jis bus pataisytas“, - apie 19.30 val. sakė „Air Baltic“ atstovė R.Sakalauskaitė.

Papildyta 20.15 val.: Apie 20.03 val. lėktuvas vėl pakilo skrydžiui iš Vilniaus į Taliną.

„Dabar jau galiu patikslinti, kad iš tiesų jokių dūmų lėktuve nebuvo. Pilotams užsidegė dūmų indikatorius, todėl dėl aukštų saugumo reikalavimų iš karto buvo priimtas sprendimas grįžti. Šiuo metu gedimas pašalintas ir lėktuvas išskrido“, - 15min.lt sakė R.Sakalauskaitė.

Į Taliną šiuo lėktuvu skrenda 24 keleiviai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min