Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 kovo 4d. 17:04

Alkoholis su rusiškomis banderolėmis gaminamas Kaune

Falsifikuotas alkoholis
Kauno policijos nuotr. / Falsifikuotas alkoholis
Antradienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Šančių-Panemunės policijos nuovados pareigūnai apie 8 val., patruliuodami prižiūrimoje teritorijoje, sodų bendrijoje ,,Ajeras“ atkreipė dėmesį į stovintį automobilį su pravira bagažine, prie kurio stovėjo moteris.

Kaip informuoja Kauno policija, pamačiusi policijos automobilį, moteris skubiai bandė uždaryti bagažinės dangtį ir pasišalinti, tai sukėlė policijos pareigūnų įtarimą, kad automobilyje gali būti policiją dominančių daiktų.

Policininkams paprašius parodyti automobilio bagažinę, joje buvo rastas maišas, kuriame buvo 30 vienetų 0,5 litro talpos stiklinių butelių, pripildytų rusvos spalvos skysčio. Ant butelių etikečių užrašyta, kad skystis turėtų būti alkoholinis gėrimas – brendis ,,Senasis ąžuolas“, kurio alkoholio koncentracija 40%.

Buteliai buvo su Rusijos Federacijos banderolėmis, sandariai uždaryti. Buteliuose skystis buvo išpilstytas netolygiai, nevienodai užklijuotos banderolės ir etiketės, skyrėsi butelių uždarymas, todėl policijos pareigūnams kilo įtarimų, kad alkoholis falsifikuotas.

Tikėtina, kad į butelius skystis buvo supilstytas Kauno apylinkėse, o skysčio turinys yra ne brendis, o praskiestas techninis etilo alkoholis. Tokio gėrimo laikymas, gabenimas, realizavimas Lietuvos Respublikoje yra draudžiamas.

Pagal minėtą faktą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. (Neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

Ikiteisminio tyrimo metu nustačius, kad skystis yra praskiestas techninis etilo alkoholio skiedinys, pil. O.A. už falsifikuotų gėrimų laikymą gali būti skirti viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min