Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 20d. 10:47

Alkoholiu šildęsis žvejas prisišaukė nelaimę

Žvejai traukia ant Kuršių marių ledo.
Neringos sav. nuotr. / Žvejai traukia ant Kuršių marių ledo.

Šeštadienį Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras gelbėjo be sąmonės gulėjusį žmogų, rastą ant Kuršių marių ledo ties Preilos miesteliu. Išgelbėtasis 23-ejų Plungės gyventojas perduotas medikams, kurie dėl žemos kūno temperatūros jį išvežė į Respublikinę Klaipėdos ligoninę.

Apie 20.10 val. gautas pranešimas, kad ties Preila, apie 1 km nuo kranto du žvejai ant ledo rado gulintį, galimai neblaivų ir mažai sąmoningą žmogų. Apie įvykį pranešę asmenys atsisakė žmogų nugabenti iki kranto, tačiau pažadėjo pabūti vietoje iki atvyks pagalba.

Į nelaimės vietą išsiųsta Neringos priešgaisrinės gelbėjimo ir Valstybės dienos apsaugos tarnybų pareigūnai.

20.20 val. Preiloje gyvenantis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnas R.L. būdamas ne tarnybos metu gavo informaciją apie įvykį, surado nelaimės ištiktąjį ir 20.45 val. sniego rogėmis pargabenęs į krantą perdavė jį atvykusiems Neringos pareigūnams.

Neringos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobilyje nukentėjusysis atgavo sąmonę. Atvykus Neringos miesto medicininės pagalbos ekipažui nukentėjusysis perduotas medikams, kurie dėl žemos kūno temperatūros jį išvežė į Respublikinę Klaipėdos ligoninę. 

Padėkos gelbėtojai iš žvejo nesulaukė.

Vėliau Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai susisiekė su ligoninės Priėmimo skyriaus medikais. Jie informavo, kad pasieniečio išgelbėtam be sąmonės rastam plungiškiui buvo nustatytas apsvaigimas nuo alkoholio. Medikai dar pranešė, kas jis buvo gydomas ligoninėje, bet po vidurnakčio savavališkai pasišalino iš šios įstaigos.

Temos: 1 Kuršių marios

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min