Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 13:38

Alma Adamkienė ligoninėje praleis dar mažiausiai savaitę

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus vylėsi, kad Santaros klinikose gydoma žmona Alma artėjantį rudeniškai šiltą spalio savaitgalį jau galės praleisti namuose. Tačiau teko nusivilti – nors ji jaučiasi daug geriau, dar mažiausiai savaitę A.Adamkienei rekomenduojama gydytis ligoninėje.

Rugsėjo pabaigoje į Santaros klinikas A.Adamkienė pateko įtarus insultą. Tuomet V.Adamkus 15min sakė, kad, medikų teigimu, Almai buvo beprasidedantis insultas, tačiau sureaguota laiku ir pažeidimų išvengta.

A.Adamkienė sveiksta. V.Adamkus pasakojo, kad Almai gydytojai jau leidžia trumpam atsikelti iš lovos, šiek tiek pasivaikščioti. Todėl jis vylėsi, kad savaitgaliui gydytojai žmoną gali išleisti namo.

Deja, teko šiek tiek nusivilti. „Kaip tik dabar pakeliui į ligoninę. Galiu tik tiek pasakyt, kad nei šiandien, nei rytoj, nei kitą savaitę dar neišleis – pasikeitimų nebus. Dabar procedūros tam tikros atliekamos ir reikia jas tęsti. Turėsim palaukti“, – 15min sakė V.Adamkus.

Jis džiaugiasi, kad žmona vis tik jaučiasi daug geriau ir tikisi, kad labai greitai gyvenimas grįš į įprastas vėžes – tik Almai dar reikia sustiprėti.

A.Adamkienei galbūt prireiks ir reabilitacijos, tačiau ir apie tai su gydytojais V.Adamkus sako dar konkrečiai nekalbėjęs – nei kur, nei kokia ta reabilitacija galėtų būti, tik išgirdo, kad jos gali reikėti.

Pernai žiemą A.Adamkienė taip pat buvo gydoma ligoninėje. Tuo metu Santaros klinikų medikai teigė, kad moters sveikata pablogėjo prasirgus virusine infekcija. A.Adamkienei kitų metų vasario 10 dieną sueis 93-eji.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min