Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alternatyva korepetitoriams – nemokamos VDU dėstytojų konsultacijos

VDU dėstytojai moksleivius konsultuos savaitgaliais iki balandžio vidurio.
Eriko Ovčarenkos/dienraščio „15minučių“ nuotr. / VDU dėstytojai moksleivius konsultuos savaitgaliais iki balandžio vidurio.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Brandos egzaminams besiruošiantiems abiturientams pagalbos ranką tiesia Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) dėstytojai.

Vasario – balandžio mėnesiais geriausi VDU dėstytojai teiks nemokamas konsultacijas šiemet valstybinius egzaminus laikysiantiems abiturientams. Atėjusieji į konsultacijas taip pat galės apsilankyti „VDU Studijų mugėje“, kurioje universiteto bendruomenė pristatys ne tik studijų programas, bet ir studentišką gyvenimą.

„Miestų moksleiviai turi daugiau galimybių papildomai ruoštis egzaminams. Mažesnių miestelių abiturientams korepetitoriai sunkiau pasiekiami. Todėl nutarėme sukviesti visus norinčius į konsultacijas. Savo sričių žinovai, VDU dėstytojai, jose moksleivius supažindins su ankstesnių metų brandos egzaminų užduotimis, atsakys į iškilusius klausimus. Paskutinė konsultacija bus skirta psichologijai. Patarsime, kaip moksleiviams nugalėti stresą, užklumpantį prieš egzaminus“, – sakė VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka.

Pirmoji konsultacija vyks vasario 7 dieną. Norintys dalyvauti turėtų iš anksto registruotis universiteto puslapyje www.vdu.lt. „Jei bus daug norinčių, išskaidysime abiturientus į kelias grupes. Dėstytojai geranoriški ir nusiteikę suteikti žinių abiturientams. Nė vieno neišvarysime, čia ne konkursas. Mūsų tikslas padėti ir, žinoma, supažindinti abiturientus su galimybe studijuoti Kaune bei VDU“, – neslėpė prof. Z.Lydeka.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min