Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 26d. 19:50 , Atnaujinta: 2015 birželio 26d. 21:07

Alytaus aerodrome nukrito lėktuvas: atlikdamas akrobatinį triuką žuvo buvęs Seimo narys Vytautas Galvonas

Įvykio vietoje.
Haroldo Rodžiaus nuotr. / Įvykio vietoje.

Penktadienį 19 val. 27 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie tai, kad Alytaus aerodrome nukrito lėktuvas, yra žuvęs žmogus. Žuvo buvęs Seimo narys, buvęs finansų viceministras Vytautas Galvonas.

VIDEO: Alytaus aerodrome žuvo V.Galvonas.

Atnaujinta 21.07 val. Įvykio vietoje dirbantis fotografas Linas Lazauskas 15min.lt teigė, kad šiuo metu aptvertą įvykio vietą saugo pareigūnai, tyrėjai apžiūrinėja nelaimės vietą. Greitoji pagalba ir ugniagesiai iš nelaimės vietos jau išvyko. Aplink būriuojasi daugybė žmonių – daugiausia iš jų smalsuolių, panorę sužinoti, kas čia vyksta.

Į įvykio vietą Miškininkų g. 3 išsiųsti ugniagesiai gelbėtojai, greitoji medicinos pagalba, policija.

„Mūsų žiniomis, sudužo sportinis lėktuvas JAK-55m. Juo skrido vienas žmogus. Pirminiais duomenimis, jis žuvo“, – apie nelaimę trumpai patvirtino Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos situacijų koordinavimo skyriaus pareigūnai. 

Paaiškėjo, kad žuvo buvęs Seimo narys, buvęs finansų viceministras Vytautas Galvonas. Tai LRT radijui patvirtino Civilinės aviacijos administracija. Nelaimė įvyko lėktuvui atliekant akrobatinį triuką. V.Galvonas buvo ir Lietuvos akrobatinio skraidymo federacijos prezidentas.

Buvo patyręs lakūnas

Šiuo metu Bukarešte akrobatinių skrydžių pasirodymams besuošiantis lakūnas Jurgis Kairys tikina jau gavęs žinią iš kolegų apie nelaimę Alytuje.

„Sunku man kažką pakomentuoti, kai nelaimė ką tik įvykusi. Tik galiu pasakyti, kad Vytautas Galvonas buvo patyręs lakūnas, sovietiniais laikais buvo kandidatas į Lietuvos akrobatinio skraidymo rinktinę. Pastaraisiais metais kiek rečiau skraidydavo, tačiau nuo aeronautikos nebuvo nutolęs. Jis jau antrą kadenciją vadovavo Lietuvos akrobatinio skraidymo federacijai“, – apie nelaimę trumpai pakomentavo J.Kairys. 

Paskutinę birželio savaitę Alytaus aerodrome vyko aukščiausios kategorijos akrobatinio skraidymo pilotų stovykla, skirta pasirengimui Europos ir pasaulio čempionatams. Buvo skraidoma „Extra“ ir „Yak“ lėktuvais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min