Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 26d. 20:56

Alytaus meras Vytautas Grigaravičius: „Žuvęs pilotas Alytuje vylėsi sutelkti šalies aeronautikos didmeistrius“

Vyatutas Grigaravičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vyatutas Grigaravičius

Penktadienio vakarą nukritus lėktuvui žuvęs jo pilotas Vytautas Galvonas turėjo ambicijų Alytuje sutelkti Lietuvos aeronautikos didmeistrius. Vos prieš kelias savaites jis savo planus išdėstė Alytaus merui Vytautui Grigaravičiui.

VIDEO: Alytaus aerodrome žuvo V.Galvonas.

Po nelaimės 15min.lt pakalbintas Vytautas Grigaravičius tikino sunkiai galįs patikėti, kad žuvo jo priimamajame dar neseniai apsilankęs pilotas.

Prieš kelias savaites jis man išdėstė savo planus Alytaus aerodrome sukurti bazę  aukščiausios kategorijos akrobatinio skraidymo pilotų treniruotėms. Tam, kaip jis tikino, jau užsakytas lėktuvas Vokietijoje. Parskraidintas jis turėjo bazuotis kaip tik Alytuje. Tokius planus mes aptarėme ir su Anykščių rajono savivaldybe, kurios tarybos narys ir buvo V. Galvonas. Apmaudu, kad pačiam realizuoti savo grandiozinių planų jam jau nepavyko.

Žuvęs pilotas V.Galvonas antrą kadenciją vadovavo Lietuvos akrobatinio skraidymo federacijai. Sovietų Sąjungos egzistavimo metais buvo kandidatu į Lietuvos akrobatinio skraidymo rinktinę.

A.Butkevičius pareiškė užuojautą

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius dėl politiko, buvusio Seimo nario ir finansų viceministro Vytauto Galvono žūties reiškia nuoširdžią užuojautą jo šeimai, artimiesiems, draugams ir kolegoms.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min