Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 22d. 21:42

Alytaus meras: zuikis greičiausiai mirė nuo šio gaisro sukeltų padarinių

Gaisras Alytuje
15min nuotr. / Gaisras Alytuje

Alytuje vis dar gesinamas įmonėje „Ekologistika“ kilęs gaisras. Žmonėms nuogąstaujant dėl žalos gamtai, miesto meras Nerijus Cesiulis pasidalijo žinia, kuri nėra pati geriausia: socialiniuose tinkluose pradėjo sklisti nuotraukos su neva gaisro padarinių paveiktais gyvūnais, o specialistai nustatė, kad bent vienas jų – zuikis – nugaišo dėl degančių padangų paskleistos taršos.

„Prisimenate tą mirusį zuikį? Ką tik neoficialiai gavau žinią iš Veterinarijos tarnybos, kad zuikis greičiausiai mirė nuo šio gaisro sukeltų padarinių, specialistai pasakojo suradę suodžių. Toliau bus aiškinamasi dėl sunkiųjų metalų. Jei tai bus patvirtina oficialiai – liūdna bus ne tas žodis“, – feisbuke paskelbė Alytaus meras.

Pasak jo, gaisras vis dar neužgesintas, atsiranda naujų židinių: „Ir taip rūkstam nuodijamės jau lygiai savaitę. Po savaitės ir dienos, rytoj, Seimo Aplinkos apsaugos komitetas surengs neeilinį posėdį dėl mūsų gaisriuko. Ačiū už kvietimą.“

Čia pat jis sako, kad tokiems kvietimams neturi laiko, nes yra gaisro operacijų vadovas ir jo pagalba reikalinga gaisro vietoje, kur kviečiami apsilankyti ir padėti kiti politikai.

„Esu ne tik meras, bet šiuo metu ir operacijų centro vadovas. Gerbiamieji Seimo nariai, važiuoti iki jūsų ir atgal – 3 valandos. Dar kelios pas jus – iš viso 5. Kadangi Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad gaisras užgesintas, o mes renkam šiukšles, tad man tos 5 valandos yra labai brangios – galime tikrai daug per jas padaryti. Vietoj pasėdžio kabinete kviečiu rytoj geriau atvykti pas mus į talką. Grynas oras – plaučiams pravėdinti, sportas – sveikata, ne darbas – o vienas malonumas. O besitvarkydami ir patys viską pamatysit“, – sako N.Cesiulis.

Jis taip pat pažadėjo, kad gaisrą gesinusiems ugniagesiams už savo pasiaukojimą bus atsidėkota, o į specialią sąskaitą, skirtą ugniagesių premijoms, antradienio vakarą žmonės buvo pervedę jau beveik 6 tūkst. eurų.

„Paskutinį kartą kai tikrinau – savivaldybės sąskaitoje (LT467181200002130487), kur žmonės aukoja norėdami jums atsidėkoti – 5899 eurai. Ir skaičiai auga. Kas po eurą, kas po du, mačiau ir 500 pervedė. Jau ne tik alytiškiai, bet visos Lietuvos žmonės jus palaiko. Tai įrodo ir 3 val. nakties iš Panevėžio atvežta ką tik iškepta žuvis“, – džiaugiasi Alytaus meras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min