Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alytaus nakvynės namų lankytoja terorizuoja įstaigos darbuotojus

Konfilkas Alytaus nakvynės namuose
Kęstučio Ražanausko nuotr. / Konfilkas Alytaus nakvynės namuose
Šaltinis: dzukijainfo.lt
1
A A

Ne pirma diena Alytaus nakvynės namuose savo tvarką bandantis įvedinėti nuolatinė lankytoja Ramunė Mitrulevičiūtė supykdė šios įstaigos vadovą. Pasak jo, minėta lankytoja tyčiojasi iš jai teikiamos socialinės pagalbos. Į savivaldybės teikiamą nemokamą maitinimą vis atsineša alkoholinių gėrimų, kuriuos geria pati ir vaišina kitus paslaugų gavėjus.

„Ramunė Mitrulevičiūtė neeilinis asmuo. Ją žino visos miesto tarnybos, nes kelia problemas ne tik pas mus įstaigoje, bet ir visame mieste. Pas mus įstaigoje ji atėjusi jau ne pirma diena tyčiojasi iš tvarkos, iš jai suteiktos socialinės paramos, atsinešdama alkoholinių gėrimų ir viešai juos vartoja, ragindama ir kitus prie jos prisijungti. Mes jai sutrukdėme, neleidome ir išprašėme iš nakvynės namų, o kitą dieną vėl viskas klostėsi taip pat“, – pasakojo Alytaus nakvynės namų direktorius Artūras Galakvoščius.

Alytaus nakvynės namuose pietūs dalinami nuo 11 iki 14 valandos. Šiandien tik prasidėjus pietums nakvynės namų lankytoja atvyko maisto, tačiau su lauknešėliu – 3 buteliais alaus. Alytaus nakvynės namų direktorius Artūras Galakvoščius mąsto apie drastiškas priemones kreiptis į socialinės paramos skyrių, kad R.Mitrulevičiūtei maitinimo paslaugos būtų nutrauktos:

„Tokie asmenys, kurie piktnaudžiauja tuo ir rengia patyčias iš visų, neturėtų gauti papildomos paramos, o šiuo atveju maitinimo. Ji gauna socialinę pašalpą, tad ta socialinė parama maistu jai yra perteklinė. Mano manymu, tai nėra toleruotina ir jeigu ji nesikeis, mes kreipsimės į socialinės paramos skyrių, kad jai ši paramos forma būtų nutraukta“.

Pati Ramunė penktadienį nakvynės namuose pietų atėjo gerai nusiteikusi, o patikrinta alkotesteriu įpūtė 0,5 promilės.

„Mes ir prie jo visi vartojame ir jis nieko mums negali padaryti. Kartais atima ir išpila, bet visi būna girti, atvažiuokite vakare ir pažiūrėsit kiek rasit blaivų“, – kalbėjo nakvynės namų lankytoja Ramunė.

33 metų alytiškė paklausta kodėl negerbia jai suteiktos galimybės pavalgyti šilto maisto, atrėžė jog jai ši parama nebūtina. Esą gaunamus maisto produktus ji išdalina kitiems, o ir pats maistas nepatinka. Anksčiau herojė gyveno nakvynės namuose, tačiau už daugkartinius vidaus taisyklių pažeidimus šios paslaugos jai nebeteikiamos.

„Ji nuolat smurtauja prieš kitus gyventojus, nori visiems vadovauti. Jeigu kas nors netinka, tai į darbą paleidžiami kumščiai, ji visas problemas sprendžia fizine jėga. Ne paslaptis, kad ir darbuotojus puldinėja, yra apgadinusi tarnybinį automobilį“, – teigė A.Galakvoščius.

Nakvynės namuose asmenys gauna maitinimą kasdien išskyrus savaitgaliais. Viena porcija kainuoja 2 eurai. Toks asmuo kaip Ramunė Mitrulevičiūtė mokesčių mokėtojams per mėnesį kainuoja per 40 eurų.

dzukijainfo.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min