Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 13d. 14:32

Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas pagrindinius postus ketina patikėti moterims

Algirdas Vrubliauskas
Alytaus raj. sav. nuotr. / Algirdas Vrubliauskas

7-ąją kadenciją balandžio 18-ąją pradėsiantis Alytaus rajono vadovas, konservatorius Algirdas Vrubliauskas formuoja savo komandą.

Ilgą laiką su vicemerais dirbęs politikas šįkart siūlys pavaduotoją moterį.

Pretendente į vicemerės postą įvardinta alkoholio prevencijos ir daugiau sėkmingų sveikatinimo idėjų rajone įgyvendinusi, taip pat ir Lietuvos rekordų pasiekusi Dalia Kitavičienė.

Nuo 2008 metų ponia D.Kitavičienė dirba Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro (VSB) direktore. Šiemet ji planavo tapti dar didesnės organizacijos vadove, mieste laimėjo Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro (MRSC) direktorės konkursą, tačiau į rajoną moterį sugrąžino su konservatoriais laimėti savivaldos rinkimai ir jos pačios išrinkimas į tarybą.

Alytaus rajone konservatoriams politinę daugumą išlaikius su socialdemokratais ir prasidėjus deryboms dėl postų, D.Kitavičienei buvo pasiūlytos vadovaujančios pareigos rajono savivaldybėje, todėl ji buvo priversta atsisakyti laimėtos Alytaus MRSC direktorės vietos.

Į Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus postą taip pat siūloma moteris – dabartinė savivaldybės finansų ir investicijų skyriaus vedėja Gintarė Jociunskaitė. Kaip ir D.Kitavičienė, ji – konservatorė, anksčiau yra dirbusi Alytaus miesto savivaldybėje, o taip pat „Sodros“ skyriuje Druskininkuose.

alytausgidas.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

00:31
02:20
01:32

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie 15min