Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 16d. 21:00

Alytiškių maudynės Dailidėje – saugesnės, tačiau gelbėtojai – ne burtininkai

Alytaus Didžiosios Dailidės ežerėlis
Alytausgidas.lt nuotr. / Alytaus Didžiosios Dailidės ežerėlis

Po to, kai buvo atidarytas Alytaus Didžiosios Dailidės ežerėlis, teko gelbėti mažiausiai tris skęstančius vaikus.

Alytiškis Erikas rodo į vietą, kur vanduo vos nepasiglemžė mergaitės gyvybės. Laimei, kaip tik tuo metu jis ėjo liepteliu ir, pamatęs skęstantį vaiką, nedelsdamas šoko į vandenį.

Mergaitė skendo apie pusę devynių vakare, o gelbėtojų jau nebuvo. Jie dirbo nuo vienuoliktos iki devynioliktos valandos.

VIDEO: Alytiškių maudynės Dailidėje – saugesnės, tačiau gelbėtojai – ne burtininkai

Didžiosios Dailidės paplūdimį pamėgo tiek suaugę, tiek vaikai, kurie ne visada prie vandens elgiasi atsakingai, o dviem čia dirbantiems gelbėtojams sužiūrėti dešimtis vandenyje besipliuškenančių vaikų – ne taip paprasta.

Po laimingai pasibaigusio įvykio valdžia nusprendė ilginti gelbėtojų darbo laiką. Nuo šiol jie poilsiautojus stebės dviem valandomis ilgiau – iki 21 val.

Vaikams Didžiosios Dailidės ežerėlyje įrengta ir speciali negili maudykla. Bet nepilnamečiai linkę pliuškentis ten, kur giliau. Gelbėtojai – ne burtininkai, todėl tikisi ir didesnės tėvų priežiūros.

Atidarius Didžiąją Dailidę pastebėta, kad čia gilėjama gan greitai, todėl žiemą buvo supilta nemažai smėlio, kad paplūdimy nebūtų taip gilu, tačiau vis tiek gylis už plūdurų čia siekia 2–3 metrus, o dėl prasto matomumo po vandeniu gelbėjimo darbai – komplikuoti.

Prieš metus tame pačiame ežere skendo du vaikai. Tąkart juos išgelbėjo paplūdimyje budėję gelbėtojas Elvinas Mockevičius.

alytausgidas.lt
Temos: 1 Alytus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min