Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 22d. 22:34

Alytuje neliko oficialių vietų, kuriose renginių organizatoriai afišas galėjo talpinti be papildomų išlaidų

Alytaus miestas žiemos metu
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr. / Alytaus miestas žiemos metu

Alytaus mieste neliko oficialių tam skirtų plotų, kur kultūrinių, sportinių ir kitų renginių organizatoriai galėjo nemokamai kabinti kultūrinių, sportinių renginių afišas. Šias vietas mėgo ir vietos politikai, prieš rinkimus čia talpinę savo plakatus ir kitą agitaciją.

Daugelį metų alytiškiai naudojosi mieste įrenginius turinčios bendrovės „JCDecaux Lietuva“ stendais. Įstiklinta ir apšviesta jo pusė buvo skirta užsakovų reklamai, o kita plokštuma – nemokama, skirta laisvam afišų talpinimui.

Pastarosiomis savaitėmis minėtos bendrovės stendų pusės, skirtos nemokamai reklamai klijuoti Alytaus miete – jau uždengtos, čia patalpinta jos reklamos užsakovų spauda.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus miesto savivaldybės architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėja Vilma Bartusevičienė, „stendai priklauso „JCDecaux Lietuva“ ir juose bus talpinama tik šios įmonės užsakovų reklaminė informacija“.

Ar mieste atsiras kitos oficialios, renginių afišų nemokamam kabinimui skirtos plokštumos, savivaldybė kol kas nepraneša.

Jeigu laisvam ir nemokamam afišų kabinimui Alytuje naujų plokštumų neatsiras, renginius, didesnius, plačiaformatės spaudos darbams apmokėti biudžetą turinčius renginius toliau bus galima reklamuoti penkiuose pilonuose, į kuriuos „JCDecaux Lietuva“ spaudinius priimdavo taip pat nemokamai.

Kiek anksčiau skelbta, kad apie kai kuriuos renginius, tiesa, kol kas neįvardintomis sąlygomis, bus galima pranešti naujai statomose autobusų stotelėse, priklausančiose Alytaus miesto savivaldybei.

alytausgidas.lt
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min