Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 30d. 13:51

Amžina kova tarp Vilniaus ir Kauno persikėlė į laidą „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.“

Laidos filmavimas
Juliaus Adomavičiaus nuotr. / Laidos filmavimas

Atgimusioje sporto laidoje vaikams „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.“ pirmieji į mūšį stojo penktokai. Dėl bilieto į pusfinalius varžysis 12 penktų klasių moksleivių iš visos Lietuvos.

„Mūsų tikslas vienas – sportuojantys vaikai. Nesvarbu, ar jie gyvena didmiestyje, ar mažame kaimelyje“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė ir olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Debiutinėje šio sezono laidoje pečius surėmė Kauno Senamiesčio progimnazijos, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ir Vilniaus „Ryto“ progimnazijos penktokai.

Apsilankiusi laidos filmavime D.Gudzinevičiūtė ypač pradžiugino ir padrąsino dėl savo gimtojo miesto garbės varžytis susirinkusius penktokus. Beje, Daina pirmą kartą šaudykloje savo jėgas išbandė taip pat penktoje klasėje.

Debiutinėje šio sezono laidoje pečius surėmė Kauno Senamiesčio progimnazijos, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ir Vilniaus „Ryto“ progimnazijos penktokai. Vaikai turėjo įveikti penkias fizines ir dvi logines rungtis.

Didžioji dalis „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ estafečių buvo sukurta taip, kad vaikai turėtų progą išmėginti visiškai naujas ir dar niekur nematytas užduotis. „Manėme, kad bus sunkiau, bet čia labai smagu ir daug tokių rungčių, kurių anksčiau niekada nebuvom bandę“, – džiaugėsi Lukšių mokyklos auklėtinė Sigita.

Juliaus Adomavičiaus nuotr./Vaikai
Juliaus Adomavičiaus nuotr./Vaikai

„Anaiptol ne visi varžybų dalyviai yra lankęsi populiariuosiuose pramogų parkuose, todėl esame labai dėkingi laidos rėmėjams, dėl kurių atgabentos įrangos galėjome surengti išties įdomias varžybas. Mums pagelbėjusių nuotykių parko „Unoparks“, alpinizmo mokyklos „Montis Magia“ dėka galime džiaugtis, jog vaikams užduotys labai patiko“, – komentavo laidos vedėja Gintarė Valaitytė.

„Man rankos, kojos drebėjo, kai pakėlė į orą! Niekada negalvojau, kad taip baisu, kai viską matai iš viršaus, bet pats negali nieko padaryti“, – po pirmos rungties pasakojo Vilniaus komandos kapitonas.

Juliaus Adomavičiaus nuotr./Laida vaikams
Juliaus Adomavičiaus nuotr./Laida vaikams

Kad pasiektų pergalę, varžybų dalyviai turėjo užkariauti „Olimpo kalną“, šešiese čiuožti vienose slidėse, pabūti „sumo imtynininkų“ kailyje bei atlikti aibę kitų žaismingų, originalių užduočių. Laidoje, kaip ir pridera tikroms rungtynėms, būta ne tik džiaugsmo, bet ir ašarų. „Susimoviau“, – kūkčiodama sakė penktokė, nepataikiusi kamuolio į vartus.

Komandos kovojo taip įnirtingai, jog, norint nustatyti nugalėtojus objektyviai, varžybų arbitrams net teko peržiūrėti vaizdo įrašą. „Kaip ir buvo galima tikėtis, aršiausia kova vyko tarp Vilniaus ir Kauno komandų. Jie rungėsi taškas į tašką iki pat paskutinės varžybų minutės. Deja, nugalėtojas – tik vienas“, – sakė G.Valaitytė.

Juliaus Adomavičiaus nuotr./Estafetė
Juliaus Adomavičiaus nuotr./Estafetė
Kas nugalėjo šias azartiškas, taškas į tašką, vykusias varžybas sužinosite žiūrėdami pirmąją „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.“ laidą jau šį šeštadienį, 11 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min