Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andriaus Tapino pokštai užrūstino socialdemokratus

Andrius Tapinas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Andrius Tapinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Žurnalistas Andrius Tapinas vėl atsidūrė įžeistų politikų taikinyje. Šį kartą – Alytaus socialdemokratų. Dzūkijos kairieji pasišovė užversti žurnalisto profilį socialiniame tinkle „Facebook“ teigiamais komentarais apie Vyriausybę.

Praėjusią savaitę į Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus skyriaus narių pašto dėžutes įkrito intriguojantis laiškas, kurį išplatino jaunas politikas Edmundas Čečėta. Jis paragino bendražygius aktyviai komentuoti A.Tapino žinutes socialiniame tinkle ir taip atkeršyti žurnalistui už viešą kritiką.

„Bičiuliai, reikia kuo platesnio mūsų komentatorių rado socialiniame tinkle „Facebook“ ant Andriaus Tapino sienos. Jis niekaip nepraleidžia progos, stebi ir vis bando įgelti, pasijuokti, sumenkinti. Kiekvieną savaitę stengiamės įkelti Vyriausybės darbų TOP 5, kartais tai yra bendri darbai, tendencijos, kažkoks pagerėjimas ir pan. Kaip sakoma: kai nori prie ko nors prikibti – visada rasi prie ko“, – elektroniniame laiške rašė E.Čečėta (kalba netaisyta. – aut. past.)

Facebook.com/Tokį laišką gavo socialdemokratų partijos Alytaus skyriaus nariai.
Facebook.com/Tokį laišką gavo socialdemokratų partijos Alytaus skyriaus nariai.

Tačiau vienas iš partijos narių, gavusių tokį raginimą, laišką persiuntė ir pačiam A.Tapinui. Žurnalistas juo pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“, kuriame turi apie 30 tūkst. gerbėjų.

Kairiuosius vėl užgriuvo internautų pokštai.

Ten nebuvo nurodytas kontekstas, todėl iš to grafiko galėjo susidaryti įspūdis, kad socialdemokratai vieni įveikė nedarbą Lietuvoje, pakėlė ekonomiką ir panašiai. Aš taip ir parašiau, o jie, matyt, įsižeidė, – sakė žurnalistas.

„Nežinau kas juo taip užrūstino. Aš dažnai pakomentuoju jų partijos sprendimus ir bandymus komunikuoti su visuomene. Matyt, kažkas mano komentarus priėmė labai skaudžiai“, – penktadienio popietę portalui 15min.lt sakė A.Tapinas.

Televizijos laidų vedėjas spėjo, kad labiausiai socialdemokratus įskaudino tai, kad praėjusią savaitę jis pasišaipė iš informacinio grafiko, kuriuo pasidalino Alytaus socialdemokratai. Jame buvo nurodyti svarbiausi Vyriausybės darbai.

„Ten nebuvo nurodytas politinis kontekstas, todėl iš to grafiko galėjo susidaryti įspūdis, kad socialdemokratai vieni įveikė nedarbą Lietuvoje, pakėlė ekonomiką ir panašiai. Aš taip ir parašiau, o jie, matyt, įsižeidė“, – sakė žurnalistas.

A.Tapinas prisiminė, kad yra pasišaipęs ir iš kitų šios partijos bandymų komunikuoti su visuomene. Pavyzdžiui, iš jaunųjų socialdemokratų akcijos, per kurią jie fotografavosi užsidėję savo lyderių kaukes su išdurtomis akimis.

„Man tai pasirodė juokinga“, – kalbėjo laidų vedėjas.

Vasarą referendumo šalininkai viešai sudegino A.Tapino knygą „Vilko valanda“.
Vasarą referendumo šalininkai viešai sudegino A.Tapino knygą „Vilko valanda“.

Tai jau ne pirmas kartas, kai A.Tapinas tampa politikų taikiniu. Vasarą, prieš referendumą  dėl žemės pardavimo užsieniečiams, jis sukūrė vaizdo klipą, kuriame užkasė balsavimo biuletenį ir palaistė jį. Atsakydami į tai, referendumo aktyvistai sudegino A.Tapino knygą „Vilko valanda“.

VIDEO: Andrius Tapinas parodė, ką reikia daryti su Referendumo dėl žemės pardavimo biuleteniu
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min