Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Kubilius kviečia remtis Laisvės kovų dalyvių idealais ir vertybėmis kuriant šiandienos Lietuvą

Andrius Kubilius
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Andrius Kubilius.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius pasveikino šiandien Ariogaloje vykstančio XXI Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydžio „Su Lietuva širdy” dalyvius.

„Norėčiau dar sykį padėkoti Jums visiems, kad giliausios pasaulinės finansų krizės akivaizdoje, skaudžiai užklupusios ir Lietuvą, Jūs sunkiausiomis akimirkomis, kai visiems teko skaudama širdimi daryti sunkius ir nepopuliarius sprendimus, buvote kartu, pirmieji parodėte solidarumą, išmintį ir supratimą. Ačiū Jums už šią paramą ir šį moralinį pavyzdį“, – sakoma premjero sveikinime.

Vyriausybės vadovo perduotame laiške teigiama, kad nevalia pamiršti žmonių patirtų tragiškų išgyvenimų bei netekčių. „Privalome dabarties ir ateities kartoms išsaugoti šį tragišką palikimą, tuos idealus ir vertybes, anuomet telkusius ir stiprinusius lietuvių tautą. Todėl dabar turime dar daugiau jėgų nukreipti į istorinio teisingumo ir istorinės atminties išsaugojimo uždavinius“, – pabrėžia ministras pirmininkas.

Premjeras A.Kubilius teigiamai vertina po ilgų metų vilkinimo pagaliau pajudėjusius paminklo Laisvės kovotojams Lukiškių aikštėje konkurso darbus, pradėtus viešinti KGB archyvus bei tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių pagalbą stiprinant patriotinio ugdymo programą.
  
Vyriausybės vadovo nuomone, siekiant esminių permainų tokiose srityse kaip kova dėl energetinės nepriklausomybės, dedant atkaklias pastangas eliminuoti oligarchiją ir korupciją, Laisvės kovų dalyvių parama ir pavyzdys visai Lietuvai yra be galo svarbus.

„Neužmirškime tikrųjų idealų, semkimės jėgų iš mūsų istorijos. Linkiu ir tikiu, kad Jūsų auka ir šiandieniniai reikšmingi darbai savo kraštui, kaip ir bėgikų rankose nešama laisvės ugnis, bus perduoti ateities kartoms ir uždegs jų širdis meile Lietuvai“, – sakoma ministro pirmininko sveikinime.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min