Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 29d. 08:38

Andrius Kubilius persikraustė į sūnaus namą sodų bendrijoje

Andrius Kubilius
BFL/Vyginto Skaraičio nuotr. / Andrius Kubilius

Valdišką butą Turniškėse atlaisvinęs Andrius Kubilius su žmona Rasa įsikėlė į naujai pastatytą namą Gvazdikų Sodų kvartale prie Kairėnų. Čia Seimo opozicijos lyderio šeima džiaugiasi ramybe ir gamta, rašo „Lietuvos žinios“.

Ketverius pastaruosius metus Ministro pirmininko tarnybos nuomotame bute Turniškėse gyvenęs A.Kubilius su sutuoktine R.Kubiliene įsikūrė ne mažiau gražioje vietoje. Kubilių vyriausiajam sūnui priklausantis trijų aukštų namas stovi „Rasos“ sodų bendrijoje, nedidelėje gatvėje, apsuptoje miško.

„Šis mūsų namas sode yra visos šeimos kūryba. Nuosavybės teise jis priklauso sūnui Vytautui ir yra statytas už jo vardu iš banko paimtą paskolą. Sūnus dirba tarptautinėje įmonėje ir didelę dalį laiko praleidžia ne Lietuvoje. Šios įmonės regioninis biuras yra įsikūręs Varšuvoje“, – LŽ pasakojo buvęs premjeras A.Kubilius.

Namas išdygo A.Kubiliaus paveldėtame tėvo sodo sklype. Kaip nurodoma A.Kubiliaus pateiktoje viešųjų ir privačių interesų deklaracijoje, jis laidavo už sūnaus paskolą, siekusią nuo 300 tūkst. iki 400 tūkst. litų. Senajame A.Kubiliaus bute Mildos gatvėje, Antakalnyje, dabar įsikūrusi jo jaunėlio sūnaus Andriaus šeima.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min