Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 27d. 18:51

Andrius Ūsas: džiaugiuosi, kad šitas mėšlas pagaliau baigėsi (papildyta 20.38 val.)

Andrius Ūsas
Iliustr. iš YouTube / Andrius Ūsas

Sužinojęs, kad pedofilijos byla jau paruošta teismui ir bus perduota „artimiausiu metu“, vienintelis įtariamasis A.Ūsas išdėstė savo požiūrį.

Priminsime, kad, pasak A.Valantino, pakanka duomenų A.Ūso kaltei įrodyti. Jis yra pasirašęs pasižadėjimą neišvykti iš šalies. Dėl nužudyto teisėjo Jono Furmanavičiaus, anot generalinio prokuroro, dar turės būti priimtas procesinis sprendimas.

O A.Ūsas Lietuvos televizijos laidoje „Šiandien“ taip komentavo situaciją: „Esu patenkintas tokiu sprendimu, kad  pagaliau visas šitas mėšlas pasibaigė. Kadangi mūsų valstybėje prokurorai yra blogi, jie nesugeba dirbti, – tokia žiniasklaidos suformuota nuomonė – o, kaip žinome, pagal Konstituciją žmones teisia ir nuteisia bei įrodymus vertina tik teismas. Džiaugiuosi, kad tas košmaras pasibaigė. Ir dėl tam tikro epizodo įrodysime savo teisybę teisme.“Esu patenkintas tokiu sprendimu, kad pagaliau visas šitas mėšlas pasibaigė.

D.Kedžio advokatas Aidas Veckus LNK pasakė, jog taip pakrypę įvykiai įrodo, kad mergaitė (Kedžio dukra) neišsigalvojo ir visą laiką sakė tiesą.

„Jeigu prokurorai, žinodami bylos medžiagą, turi pakankamą pagrindą manyti, kad byloje surinktų duomenų pakaks apkaltinamajam nuosprendžiui priimti, na, reikėtų pasitikėti tokia prokurorų pozicija“, – sakė advokatas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min