TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Ūsas televizijai tiesioginiame eteryje išdėstė savo tiesą (papildyta 23.15 val., nuotraukos)

Andrius Ūsas E.Jakilaičio laidoje
Lryto TV iliustr. / Andrius Ūsas E.Jakilaičio laidoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Įtariamasis vadinamojoje Kauno pedofilijos byloje Andrius Ūsas viešėjo „Lietuvos ryto" TV laidoje „Lietuva tiesiogiai“.

Edmundas Jakilaitis neklausė A.Ūso, ar jis tikrai tvirkino D.Kedžio dukrą. Kalba sukosi apie praėjusio penktadienio incidentą, į kurį pateko A.Ūso brolis Evaldas, vežęs įtariamojo vaikus pas senelius. Ši istorija apaugo įvairiomis versijomis.

Susišaudymas

Pasak A.Ūso, jo brolio automobilį blokavo Audi A8. Išlipęs iš jo vyriškis, nešinas ginklu, ėmė artėti prie automobilio, kuriame sėdėjo A.Ūso brolis ir vaikai. Todėl Evaldas Ūsas išlipo iš automobilio ir taip pat išsitraukė dujinį pistoletą. Prasidėjo susišaudymas. Iš viso, kiek A.Ūsui pasakojo brolis, nuaidėjo 4 šūviai. Paskui ginklai užsikirto. Todėl užpuolikas E.Ūsą mušė pistoletu per galvą. Brolis buvo sužeistas, vaikai patyrė didžiulį stresą. Audi vairuotojas šaudė guminėmis kulkomis, o A.Ūso brolis – dujinėmis.

Tačiau Audi vairuotojo advokatas pasakoja visai kitą versiją – neva E.Ūsas blokavo kelią.

Važinėja be apsaugos

Laidos metu Andrius Ūsas pakartojo jau skelbtą informaciją, kad jo nesaugo valstybės apsaugininkai. Į TV studiją Vilniuje jis atvyko vienas pats automobiliu. 

E.Jakilaitis pokalbio metu teigė, kad, kad ir baigtųsi tyrimas, didelė Lietuvos dalis vis tiek tikės, kad A.Ūsas yra pedofilas. „Tai ir yra didžiausia problema, kad mūsų visuomenė nesuvokia, kas yra nekaltumo prezumpcija ir kas yra teisinė valstybė“, – atsakė įtariamasis.Didžiausia problema, kad mūsų visuomenė nesuvokia, kas yra nekaltumo prezumpcija ir kas yra teisinė valstybė.

Paklaustas, ar yra tikras, kad galės gyventi Lietuvoje ir pasibaigus tyrimui, A.Ūsas atsakė teigiamai: „Manau, kad visuomenės nuomonė turėtų pasikeisti. Žmonės turi tikėti argumentuota tiesa, o ne paskalomis. O po šia byla slepiasi daug gilesni dalykai. Visi teisėsaugos vadovai keičiami iš eilės. Prokurorų, tyrėjų vertinimas yra žiaurus ir tai nesuvokiama demokratinėje visuomenėje.“

Tiki Ūsu ar Kedžio dukros parodymais?

Tačiau visuomenė tiki mergaitės parodymais, neva ją tvirkino Ūsas. Kaip tai gali komentuoti įtariamasis?

„Visuomenė nežino mergaitės parodymų visumos. Viskas, kas susiję su šia byla, pateikiama kaip tvirkintos mergaitės tiesa. Tačiau nepasakoma tai, kas yra po kablelio“, – atsakė A.Ūsas.

Paklaustas, kada paskutinį kartą matėsi su Laimute Stankūnaite, Andrius Ūsas atsakė, kad tai buvo 2009 m. rudenį, nes matytis su D.Kedžio sugyventine jam draudžia teisėsauga. Jis neigė, kad tarpininkauja atstovaujant Laimutei teismuose ar apmoka jos advokatus. 

Verslo reikalai

A.Ūsas taip pat pasakojo, kaip jam sekasi pragyventi. Jo metalo apdirbimo įmonei labai pakenkė krizė ir, žinoma, žiniasklaidos antireklama.

„Dirbu. Vystyti verslą sunku. Bet tęsti tai, ką turėjau, galiu. Įmonė teikia valymo paslaugas, verčiasi metalo apdirbimu. Apimtys sumažėjo, tačiau stengiamės išlikti rinkoje“, – pasakojo A.Ūsas.

A.Ūsas taip pat sakė jaučiantis dalies visuomenės palaikymą, todėl lankosi Vilniuje ir Kaune, vaikščiojato po „Akropolį“, tvarko reikalus bankuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min