Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Angelų sargų dieną pagerbti nusikaltėlių nepabūgę kauniečiai

V.Rulevičius (d.) ir T.Maksimovas sulaikė nusikaltėlius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / V.Rulevičius (k.) ir T.Maksimovas sulaikė nusikaltėlius
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Kauno apskrities policijos pareigūnai Šv. Angelų sargų (Policijos dienos) proga Šv.Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje jau septintą kartą iškilmingai pagerbė miesto bendruomenės narius, atlikusius humaniškas misijas ar narsius poelgius vardan kitų visuomenės narių ir miesto saugumo, padėjusius policijai užkirsti kelią nusikaltimams ar sulaikyti nusikaltėlius.

Kovojo net sužeistas peiliu

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato apdovanojimas – stiklinė angelo skulptūrėlė „Gėrio sergėtojas“, sukurta žinomo stiklo plastikos dizainerio Edmundo Unguraičio, Apdovanojimo komisijos sprendimu įteikta 24 metų kauniečiui Vidmantui Rulevičiui. Šis vaikinas, kartu su savo draugu pareigūnu 26 m. Tomu Maksimovu, tarptautinių Hanza dienų metu, nepabūgęs dviejų vyrų, užkirto kelią plėšimui. Net ir sužalotas peiliu, po grumtynių, vieną iš plėšikų sulaikė. 

Gegužės 21 – osios naktį,  Nemuno ir Druskininkų gatvės sankirtoje pamatęs, kad 2 vaikinai kėsinasi iš Sirijos piliečio pagrobti automobilį „Audi A4“, bandė juos sulaikyti. Grumtynių metu V.Rulevičius buvo sužalotas peiliu, tačiau vis tiek persekiojo asmenis, pasikėsinusius pavogti automobilį, kol vieną iš jų sulaikė.

Artimiausiu metu byla, kurioje yra trys įtariamieji dėl pasikėsinimo plėšimo būdu pagrobti automobilį, bus perduota teismui.

Narsus žurnalistas

Policijos įvertinimo ir padėkos už narsų poelgį sulaukė  žurnalistas Tomas Jarusevičius, kuris,  pastebėjęs, kad balandžio 29 d. K.Donelaičio gatvėje du jaunuoliai užpuolė ir sumušė vyriškį, pradėjo juos sekti, o pamatęs gatvėje patruliuojančius pareigūnus pranešė ir nurodė įtariamųjų buvimo vietą. Jaunuoliai buvo sulaikyti.

Artimiausiu metu byla dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kurioje įtarimai pareikšti dviems įtariamiesiems bus perduota teismui.

Neleido apiplėšti senolės

Policijos padėka įteikta Algirdui Dranseikai, kuris 2010 m. gruodžio 29 d. atvykęs aplankyti savo mamos, laiptinėje, prie senyvo amžiaus moters buto durų, pastebėjo nepažįstamus asmenis. Įtaręs, kad vykdomas nusikaltimas, A. Dranseika sulaikė įtartinus jaunuolius, kurie kėsinosi iš 82 metų amžiaus moters išvilioti pinigus.

Šiuo metu tyrimas byloje dėl pasikėsinimo sukčiauti yra tęsiamas, įtarimai pareikšti dviem įtariamiesiems.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min