Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anoniminės sūpynės keliaus ir į Klaipėdą

Supynės
Shutterstock nuotr. / Sūpynės
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Projekto „Anoniminių sūpynių fondas“, stebinančio žmones netikėtose vietose išdygstančiomis sūpynėmis, įkūrėjas sako, kad neatskleisti savo tapatybės yra įdomiau ir smagiau.

„Anoniminiai, nes taip smagiau. Įsivaizduoju, kad panašiai jaučiasi visi grafičių piešėjai ant sienų. Ir mus veža šitas jausmas. Kuo mažiau parodai, tuo žmonėms įdomiau, kas už to visko slepiasi“, – sako tapatybės nenorintis atskleisti projekto vadovas.

Pasak jo, dauguma „Anoniminių sūpynių fondo“ narių yra architektai – ši akcija pernai buvo susieta su architektų švente.

„Architektūriškai pradėjome visą šią akciją. Bandėme sūpynes orientuoti į architektūros paminklus, miestų peizažus, užmirštas viešąsias erdves. Tikrai nekabiname sūpynių bet kur ir bet kaip, nes jaučiame atsakomybę ne tik jas pakabinti, bet kad žmonės ir pamatytų tą erdvę besisupdami“, – kalbėjo jis.

Projekto vadovas pasakoja, kad jų veikla plečiasi, nors net nebuvo planuota ją tęsti ilgesnį laiką.

„Pernai Vilniuje pakabinome 20 sūpynių. Tikrai nemąstėme apie antrą sezoną: pajuokaudavome, kad bus antras, trečias, ketvirtas, bet sulaukėme tiek dėmesio ir nelauktos reakcijos, kad šiemet nutarėme daryti antrą kartą. Be to, neapsiribojome Vilniumi, pakabinome sūpynes Kaune, Alytuje, maža paslaptis, kad dabar keliausime į Klaipėdą. Veiksmas vyksta, matyt, žmones įtraukia“, – sakė jis. 

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Sūpynės“
Parašykite atsiliepimą apie 15min