Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 9d. 15:13

Antanas Matulas santykius su buvusia žmona aiškinasi viešai

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Antanas Matulas.

Seimo narys, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovas Antanas Matulas santykius su buvusia žmona Nijole Matuliene aiškinasi per žiniasklaidą. Portalas panskliautas.lt išpublikavo buvusios parlamentaro sutuoktinės viešą laišką, kuriame ji kaltina A.Matulą neištikimybe, pats Seimo narys teigia, kad laiške – daug netiesos, o buvusi žmona jį nuolat auklėja trumposiomis žinutėmis.

Savo laiške N.Matulienė neslepia, kad jį rašo prieš rinkimus, nes rinkėjams nori pasakyti visą tiesą apie buvusį sutuoktinį.

„Dėl šio žmogaus šeima padarė viską. Visada besąlygiškai palaikėme jį visose gyvenimo situacijose. Viskas buvo skirta tik jam ir jo karjerai. Baigus jam mokslus institute, suteikta buvo jam viskas: du paaugę vaikai, butas, darbas. Antanas, baigęs mokslus, grįžo jau erelis. Aš tuo metu dirbau vyriausiojo gydytojo pavaduotoja gydymo reikalams, dar darbas skyriuje, budėjimai, vaikai. Jis augino sau sparnus“, – rašo moteris.

Ji pasakoja, kad santuokos pradžioje Seimo narys jai buvo prisipažinęs, jog turi 12 metų jaunesnę moterį, tačiau tuomet pora neišsiskyrė. „Tris mėnesius pasiblaškęs Antanas grįžo su gėlėmis, vaikais už rankų vedinas. Susitaikėme, galima ir šimtą kartų atleisti, kai žmogus tai supranta. Prieš 8 metus atleidau taip pat... Jau Seimo pirmos kadencijos pabaigoje mane perspėjo, kad atsirado „šildytoja“ Seime ir kad aš dažniau pasirodyčiau Vilniuje. Nenorėjau tuo tikėti, galvodama, kad jei žmogui viskas atiduodama, negali gi jis išduoti šeimą. Neištikimybė lydėjo daugelį metų“, – laiške rašo N.Matulienė.

„Kiekvienais metais Seimo narys sveikindavo abiturientus mokyklos baigimo proga, bet kai vyko mūsų sūnaus gimnazijos baigimo atestatų teikimas, tėvelis tuo metu šildėsi Amerikoje su Seimo meiluže. Ar jis pagalvojo, kaip jautėsi sūnus tuo metu? Nėjo į išleistuves, nenorėjo eiti pasiimti ir atestato. Bet jo broliai ir aš padarėme jam šventę, – teigia moteris. – Taip Antanui su 14 metų jaunesne aptemo protas, kad jis galėjo ir man tėkšti, kokią turi moterį. Buvo erelis, bet po S.Stomos skandalo su žaliaake Antano drąsa išgaravo. Ta moteris iš Seimo buvo perkelta į kitą darbą, kad prieš rinkimus tautai neiškiltų į viešumą. Ne žmona paliko Seimo narį, o Seimo narys išdavė šeimą ir jam buvo suteikta laisvė. Tas žmogus pilnas egoizmo ir viską pasiekia bet kokiomis priemonėmis su niekuo nesiskaitydamas.“

A.Matulas: ji nuolat rašo negražias žinutes

A.Matulas portalui panskliautas.lt teigė, kad žinia apie laišką jo nenustebino, bet stresą sukėlė.

„Labai blogai, kad ji šitai daro prieš rinkimus. Būtų po rinkimų, nekreipčiau dėmesio“, – sakė jis. A.Matulas ir N.Matulienė išsiskyrė prieš 2,5 metų. Santuokoje jie buvo išgyvenę 30 metų. Pora užaugino 3 sūnus.

Politikas teigė, kad įžeidžiančio ir grasinančio turinio SMS žinutes iš buvusios žmonos jis gauna nuolat.

„Žinių su įžeidimais gaunu ir kitokiais būdais, man sakoma, jog bus imtasi priemonių, kad nebūčiau Seime. Ji ne kartą yra sakiusi, kad rašys ir viešins. Klausiu, ką tu viešinsi? Sako, pasakos, kad paleistuvavau, kad nedaviau pinigų, kad mušiau. Dar pridūrė, jog žmonės tikės ja, o ne manimi“, – sakė Seimo narys.

Paklausus, ar iš tiesų politikas šeimoje smurtavo, buvo neištikimas ir nerėmė vaikų finansiškai, A.Matulas net aiktelėjo.

„Ką jūs kalbate! Kai skyrėmės, jokio trečio žmogaus nebuvo. Su kita moterimi pradėjau bendrauti tik praėjus metams po skyrybų. Visada su vaikais bendravau ir dabar bendraujame, bet tą tenka daryti slaptai nuo jų motinos, nes dėl to sūnūs nukenčia“, – teigė pašnekovas.

A.Matulas sakė, kad skyrybos jam buvo didelė moralinė trauma. Politikas prisipažino, jog iki šiol psichologiškai jaučiasi blogai. Jis teigė, kad šeimyninis gyvenimas nesusiklostė, nes jiedu su žmona daug pykosi dėl smulkmenų.

„Nuo tos dienos, kai išėjau iš namų, visus 4 metus ji nuolat rašo negražias žinutes. O dabar padarė, ką ir grasino apie tai, kad savo kalbas paskelbs viešai. Dėl to man skaudu ir liūdna“, – apgailestavo jis. Kalbėti apie dabartinę gyvenimo draugę A.Matulas nepanoro.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min