Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 18d. 10:48

Antanas Nedzinskas: žiniasklaidos prašau neprisidėti prie mano šmeižto kampanijos

Antanas Nedzinskas prie savo kabineto durų
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Antanas Nedzinskas prie savo kabineto durų

Reaguodamas į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie neva pasiskolintus pinigus savo rinkimų kampanijai Antanas Nedzinskas pareiškė, kad jokių lėšų iš jokio asmens nesiskolino.

Taip pat savo buvusio giminaičio neįskundė, nes pats šio asmens buvo įskųstas Seimo Etikos ir procedūrų komisijai, praneša Seimo ryšių su visuomene tarnyba.

„Matydamas, jog visiškai nepagrįstai esu kaltinamas, kad negrąžinu 10 tūkstančių litų, kreipiausi į atitinkamas teisėsaugos institucijas – Alytaus miesto ir rajono policijos komisariatą. Ten parašiau pareiškimą ir daviau parodymus. Kol vyksta ikiteisminis tyrimas, nenorėčiau daugiau nieko komentuoti, todėl prašau neiškraipyti pateiktos informacijos ir neprisidėti prie mane kaltinančio asmens šmeižto kampanijos“, – sako Seimo narys A.Nedzinskas.

„Lietuvos žinios“ trečiadienį pranešė, kad Tautos prisikėlimo partijos narys 28 metų parlamentaras alytiškis A.Nedzinskas į gimtojo miesto policiją kreipėsi praėjusį penktadienį. Prieš kelerius metus muzikiniame televizijos realybės šou „Dangus“ išgarsėjęs A.Nedzinskas pareigūnams parašė pareiškimą, kuriame šmeižtu ir turto prievartavimu apkaltino savo motinos sesers buvusį vyrą.

Policija pareiškime išdėstytus teiginius įvertino kiek kitaip – ikiteisminį tyrimą pradėjo ne dėl šmeižto ir turto prievartavimo, o dėl savavaldžiavimo. Už tokį nusikaltimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie 15min