Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 8d. 10:24

Antausis Arūnui Valinskui: liberalcentristai Arvydą Sekmoką tik pakvies pasiaiškinti

Algis Čaplikas ir Arūnas Valinskas
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Algis Čaplikas ir Arūnas Valinskas

Liberalų ir centro sąjungos frakcija Seime nusprendė pasikviesti energetikos ministrą Arvydą Sekmoką į posėdį, kad šis atsakytų į klausimus dėl šilumos kainų, atominės elektrinės statybų ir energetikos strategijos. Tačiau buvusių „prisikėlėlių“ atstovų frakcijoje keltas reikalavimas palaikyti opozicijos inicijuojamą interpeliaciją ministrui antradienį atmestas, pranešė liberalcentristas Algis Čaplikas.

„Mes nežaisime opozicijos žaidimų. Čia yra jų žaidimai“, – taip jis atsakė į klausimą, ar frakcija pasidavė „prisikėlėlių“ spaudimui remti interpeliaciją A.Sekmokui.

Anksčiau A.Valinskas yra sakęs, kad konservatoriams nusprendus nekeisti Seimo Aplinkos komiteto pirmininko Jono Šimėno, liberalcentristų frakcija Seime ketina versti iš posto A.Sekmoką.

Tačiau A.Valinsko viltys grasinti koalicijos griūtimi antradienį nesulaukė palaikymo frakcijoje. A.Čaplikas sako, kad apie tai, jog liberalcentristai galėtų griauti koaliciją kol kas nėra net kalbos.

„Mes pasikeitėme nuomonėmis ir nusprendėme, kad kviečiame ministrą į frakciją. Atsiėmę mintis dėl interpeliacijos nutarėme kalbėtis apie energetikos ateitį. Trys klausimai: šilumos kaina, energetikos strategija ir atominės energetikos perspektyva“, – sakė A.Čaplikas.

Pasak jo, ministras turėtų ryžtis ateiti pasikalbėti artimiausiu metu. „Negali ministras bijoti tų Seimo narių. Jis privalo ateiti ir viską paaiškinti Seimo nariams“, – pridūrė jis.

Liberalų ir centro sąjungos frakcijoje yra 13 Seimo narių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min