Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antikorupcinės diskusijos dalyviai: kova su korupcija vis dar stagnuoja

Šiaulių universitete vyko diskusija apie korupciją Lietuvoje.
Z.Ripinskio nuotr. / Šiaulių universitete vyko diskusija apie korupciją Lietuvoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete ketvirtadienį buvo pažymima antikorupcijos diena. Kadangi tikroji Antikorupcijos dienos data (gruodžio 9-oji) sutampa su savaitgaliu, įvairūs renginiai šalyje prasidėjo anksčiau.

Ketvirtadienį vyko ŠU Viešojo administravimo katedros ir STT Šiaulių valdybos organizuota diskusija, skirta antikorupcinės politikos iniciatyvoms valstybės ir savivaldos lygmenyje.

Renginio metu buvo išsakytos idėjos, kad būtina didinti valdžios atskaitingumą visuomenei. Kai kurie diskusijos dalyviai teigė, kad būtent to trūksta Šiaulių savivaldybės darbe.

Renginio vedėja Diana Šapanienė pasidžiaugė, jog ŠU šalyje buvo vienas pirmųjų universitetų, kuris pasiūlė bakalauro, o vėliau ir magistro antikorupcines studijų programas. Ji teigė, kad visi turime būti sąžiningi, o suvokimą apie korupciją būtina diegti visuomenėje.

Renginys Šiaulių universitete praktiškai sutapo su nevyriausybinės organizacijos „Transparency International“ Korupcijos suvokimo indekso paskelbimu.

Trečiadienį ši organizacija pranešė, kad mūsų šalyje situacija kiek pagerėjo ir šiemet Lietuva pagal korupcijos suvokimo indeksą užėmė 48 vietą iš 176 pasaulio šalių. Tai dviem pozicijomis geriau nei pernai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min