Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienį Europos aikštėje – ūkininkų turgus

Ūkininkų turgeliai itin išpopuliarėjo, todėl galvojama plėsti jų tinklą.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ūkininkų turgeliai itin išpopuliarėjo, todėl galvojama plėsti jų tinklą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį (birželio 29 d.) nuo 10 val. Petrinių proga Europos aikštėje šurmuliuos ūkininkų turgus, kuriame ūkininkai iš visos Lietuvos pardavinės savo produkciją. Šį renginį sutarta organizuoti po trečiadienį įvykusios diskusijos apie ūkininkų veiklos Vilniuje iššūkius ir sprendimus, taip pat pristatytas vilniečių nuomonės apie Kalvarijų turgavietę tyrimas.

Sprendžiant iš rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Socialinės informacijos centras“ atlikto tyrimo rezultatų, daugelis vilniečių Kalvarijų turguje norėtų matyti daugiau lietuviškos ūkininkų produkcijos ir ekologinių prekių.

Diskusijos metu buvo iškelta problema, kad dabartiniuose turguose atsiranda ir „gudručių“ ūkininkais save vadinančių verteivų, kurie tiesiog perparduoda pramoniniu būdu pagamintus maisto produktus, taip apgaudami pirkėjus. Pasak ūkininkų, tokia situacija kai kuriose turgavietėse išspręsta segmentavimu, kai tam tikra turgaus dalis yra skirta tik ūkininkų produkcijai.

Ūkininkai pažymi, kad svarbiausia yra informuoti vartotojus, kokią produkciją jie perka. Anot ūkininkų, jiems svarbu būti arčiau vilniečių, kadangi šie jau pamėgo tradiciniais tapusius ūkininkų turgelius įvairiose Sostinės vietose.

Ūkininkai taip pat pastebi, kad šiuo metu Kalvarijų turgaus aplinka nėra patogi ir pritaikyta gyventojų ir norinčių joje prekiauti ūkininkų poreikiams, ten pakankamai sunku naujai pradėti prekybą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min