Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antstolė kviečia pokalbio dėl našlaitės globos nesutariančias šeimas ir specialistus

Protestuotojai prie Kedžių namo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Protestuotojai prie Kedžių namo
Šaltinis: 15min
0
A A

Neįvykus planuotai mažametės našlaitės perdavimo procedūrai Prienų rajone, antstolė Angelė Kvaraciejienė trečiadienį priėmė patvarkymą, kviesdama į bendrą susitikimą suinteresuotas ginčo šalis ir specialistus.

Kaip teigiama asociacijos Lietuvos antstolių rūmų pranešime, priimdama tokį procesinį sprendimą antstolė atsižvelgė į antradienį pateiktas psichologų ir vaiko teisių apsaugos specialistų rekomendacijas, kuriose nurodoma, kad mergaitė priverstinai perduoti nėra paruošta. Specialistų teigimu, rengiantis galutiniam perdavimo procesui būtinas pereinamasis laikotarpis.

Kaip pabrėžia antstolė A.Kvaraciejienė, įsakmi Prienų rajono apylinkės teismo nutartis, kuria buvo pakeista 2009 m. balandžio 9 d. paskelbtos Kauno apygardos teismo nutarties dėl įpareigojimo perduoti mažametę globėjai A.B. vykdymo tvarka, priimta 2010 metų gegužės 13 dieną. Šia nutartimi Prienų rajono apylinkės teismas leido sprendimą vykdantiems asmenims įeiti į asmenų, pas kuriuos perdavimo metu bus mažametė, gyvenamąsias patalpas ir priverstinai perduoti mergaitę globėjai A.B. Dviejų šeimų ginčas dėl mažametės globos tęsiasi jau trečius metus, todėl įvykdyti galutinį teismo sprendimą nepažeidžiant vaiko interesų tampa vis sunkiau.

Į susitikimą kviečiamos mergaitę auginančios ir globos teises turinčios šeimos, Birštono ir Vilniaus vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistai, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnybos atstovai. Per susitikimą šalims bus siūloma aptarti teismo nutarties vykdymo galimybes ir atsižvelgiant į psichologų rekomendacijas apsispręsti dėl tolesnės vykdymo eigos. 

Komentarai
Temos Antstolis, Seimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min