Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 13d. 15:26

Antstoliai užblokavo Klaipėdos savivaldybės sąskaitą

Klaipėdos miesto savivaldybė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Klaipėdos miesto savivaldybė

Uostamiesčio savivaldybė ruošiasi teismų maratonui. Ji Lietuvos Aukščiausiajam Teismui skųs žemesniojo teismo nuosprendį dėl neteisėtai paimto didesnio žemės turto mokesčio, taip pat ruošia skundą kitam teismui – trečiadienį antstoliai užblokavo vieną savivaldybės sąskaitų.

Trečiadienį antstoliai areštavo vieną iš Klaipėdos miesto savivaldybės sąskaitų. Į antstolius kreipėsi bendrovės „Mados oazė“ savinininkas Giedrius Mazurka, kuris reikalauja iš savivaldybės išieškoti daugiau kaip 14 tūkst. litų, jam priteistų teismo.

2003 metų vasario mėnesį G.Mazurka sudarė valstybinės žemės nuomos sutartį ir išsinuomojo beveik pusės hektaro ploto sklypą Klaipėdoje. Čia bendrovė įrengė automobilių stovėjimo aikštelę. Dėl pernelyg didelio nuomos mokesčio G.Mazurka kreipėsi į teismą.

Teismas pripažino, kad žemę išnuomojusi savivaldybė nepagrįstai gavo beveik 14 tūkst. litų, ir juos priteisė grąžinti nuomininkui. Savivaldybė kreipėsi į Klaipėdos apygardos teismą, tačiau jis paliko žemesnės instancijos teismo sprendimą nepakeistą. Jau parentas kasacinis skundas Lietuvos Aukščiausiajam Teismui, ruošiamas kitas skundas dėl anstolių veiksmų areštuojant sąskaitą.

„Kategoriškai nesutinkame su teismo sprendimu. Pinigų nesirengiame mokėti, tačiau apskųsime antstolių veiksmus. Naudosimės visomis mums suteiktomis teisėmis, kad apgintume savo interesus. Esame tikri, kad už žemės nuomą paėmėme tiek, kiek reikia“, – Klaipėdos savivaldybės pranešime spaudai cituojama Juridinio skyriaus vedėjo pavaduotoja Gražina Eimantaitė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min