Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Paleckis neteko kėdės „Bandužiuose“

Mitinguotojai rugsėjo 30-ąją ketina sušaukti visuotinį susirinkimą.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / „Bandužių“ gyventojai ne kartą piktinosi nepajudinamu A.Paleckiu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš mėnesį sukilę „Bandužių“ gyventojai pasiekė savo – trečiadienį per tris valandas užsitęsusį posėdį pavyko nuversti pirmininką Algirdą Paleckį.

Visuotiniame susirinkime dalyvavo 361 bendrijos narys, kai formaliai tam, kad susirinkimas įvyktų, turėjo dalyvauti 285 žmonės.

Bendrijos „Bandužiai“, vienijančios devyniolika daugiabučių namų, nariai ne kartą reiškė nepasitikėjimą pirmininku, kuris esą jaučiasi neprivaląs jiems atsiskaityti, derinti savo veiksmų. Tačiau iki šiol bet kokie bandymai nuversti pirmininką baigdavosi šnipštu.

Prieš mėnesį gyventojai surengė protesto akciją prie bendrijos būstinės ir sutarė, kad privalu rinktis į visuotinį susirinkimą. Pirmas susirinkimas praėjusią savaitę nepavyko.

A.Kripaitės/15min.lt nuotr./A.Paleckis visus kaltinimus pavadino kliedesiais.
A.Paleckis bendrijai vadovavo beveik porą dešimtmečių.

Antradienį į susirinkimą atėjo gausiau žmonių ir kone vieningai nuvertė pirmininką. Buvo išrinkta 18 žmonių valdyba ir sudaryta Revizijos komisija.

„Žmonės buvo labai vieningi ir netgi patys siūlėsi į valdybą. Iš tiesų išvengėme ilgų kalbų, diskusijų, tiesiog įvyko balsavimas. Beje, susirinkime dalyvavo ir savivaldybės atstovas bei vienas tarybos narys“, – teigė viena iš susirinkimo iniciatorių Ligita Girskienė.

Šią savaitę ketinama išsirinkti ir naują pirmininką. Kai bus gauti tai paliudijantys dokumentai ir Registrų centro, A.Paleckis realiai neteks bendrijos pirmininko pareigų.

Gyventojai kartu nutarė išstoti iš Daugiabučių namų savininkų bendrijų asociacijos, kuriai vadovauja A.Paleckis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min