Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie Kauno arenos operatoriaus konkursą informuojamos užsienio ambasados Lietuvoje

Būsimąją Kauno areną valdysianti bendrovė privalės per metus suorganizuoti bent 75 renginius, sutrauksiančius daugiau nei po tūkstantį žiūrovų.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Būsimąją Kauno areną valdysianti bendrovė privalės per metus suorganizuoti bent 75 renginius, sutrauksiančius daugiau nei po tūkstantį žiūrovų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sausio 27 dieną Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas kreipėsi į Lietuvoje įsikūrusių įvairių šalių ambasadas ir jų vadovus ir paprašė informuoti jų šalyje esančias kompanijas, kurios užsiima pramogų ir sporto objektų valdymu, ir būtų suinteresuotos valdyti ir naudoti Kauno pramogų ir sporto rūmus koncesijos sutarties pagrindais, apie Kauno miesto savivaldybės organizuojamą konkursą ir pagrindines jo sąlygas. Kauno miesto savivaldybė pageidauja, kad konkurse dalyvautų kuo daugiau dalyvių.

Mero laiške ambasadoriams primenama, kad Kauno miesto savivaldybės taryba 2008-12-18 sprendimu Nr. T-621 patvirtino statomų Kauno pramogų ir sporto rūmų Nemuno saloje, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaune (toliau – Arena), valdymo ir naudojimo koncesijos suteikimo konkurso sąlygas ir pagrindines 25 metų termino koncesijos sutarties sąlygas. Arenos valdymo ir naudojimo koncesijos esmė – išrinkti koncesininką, kuris atliktų visus veiksmus, susijusius su Arenos valdymu ir naudojimu, renginių Arenoje organizavimu ir/ar jos nuoma renginiams organizuoti, priežiūra, užtikrintų Arenos tinkamumą ir suteikimą 2011 m. Europos krepšinio čempionatui organizuoti.

Laiške teigiama, kad Kauno miesto savivaldybė siekia surasti koncesininką ir su juo sudaryti koncesijos sutartį dar vykstant Arenos statyboms, kad koncesininkas galėtų pateikti savo pasiūlymus ir pageidavimus dėl projektavimo ir statybos darbų. Ši galimybė yra numatyta ir Arenos statybos rangos sutartyje, prenaša Kauno savivaldybė.

Koncesininkui kas mėnesį lygiomis dalimis bus mokamas fiksuoto dydžio koncesijos mokestis, kuris galės būti keičiamas tik pasikeitus pridėtinės vertės mokesčiui.

Koncesijos sutartyje koncesininkas turės įsipareigoti iki veiklos pradžios Arenoje savo lėšomis ir rizika atlikti nustatytas Būtinas investicijas (reikalingas kokybiškam paslaugų teikimui Arenoje), kurios negalės viršyti 32 mln. litų, išskyrus atvejus, jeigu šalys derybų metu susitartų kitaip, ir kurios pasibaigus koncesijos sutarties galiojimo terminui neatlygintinai liks Kauno miesto savivaldybei.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min