Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie meilę seneliams Kauno moksleiviai pasakojo atvirukuose

Močiutė
Kauno visuomenės sveikatos biuro nuotr. / Močiutė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizavo mokyklose akciją „Mano seneliai“. Visą balandį moksleiviai kūrė atvirukus „Tėti, papasakok apie savo tėtį“ arba „Mama, papasakok apie savo mamą“.

„Ko gi labiausiai trūksta mūsų vaikams? Ne tik daiktų, rūbų, pinigų, kaip įsivaizduoja kai kurie suaugusieji. Bet dėmesio, meilės, šilumos, bendravimo. Vaikų darbeliuose atsispindėjo, kad jie labiausiai vertina bendravimą. Tai – žaidimas, piešimas, vaikščiojimas ar kažko darymas drauge. Vaikų darbai taip pat priminė, kad namai bus jaukūs ir mieli, kai kažkas laukia pargrįžtančio mažo žmogučio iš mokyklos, paklausia, kaip sekėsi, pasiūlo šilto maisto, galvą paglosto“, – sako akcijos rengėjai.

Tai, kad vaikai labai myli savo artimuosius, parodo ir jų mintys apie močiutes ir senelius:

„Ji visada moka užjausti, paguosti, pasakyti gerą žodį. Ji yra geriausia iš visų močiučių...“; „Man atrodo, kad ji duoda tiek daug, kad mes net nesugebame tiek jai grąžinti. Norėčiau ir aš tokia gera būti savo vaikams ir anūkams, kokia ji yra...“; „Mano močiutė visada sakydavo mamai, kad niekada nereikia pasiduoti gyvenime, nes, jeigu pasiduosi, nieko nepasieksi. Dabar mano mama man sako tą patį ir kiekvieną kartą, kai ji man tai pasako, aš pasijuntu geriau“; „Man senelis prieš miegą mažytei pasaką pasekdavo, dainelę padainuodavo, o kai paaugau išmokė šachmatais žaisti ir žvejoti“; „Mano senelis buvo nuostabus kareivis. Dabar jis tik mašinų taisytojas. Senelis man visada padeda ir žaidžia su manim“.

Kauno mokinių sukurti atvirukai papuoš Kauno miesto rotušę, kurioje gegužės 12 dieną, 15 val., vyks tradicinis Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuojamas renginys „Lai mūsų šeima būna pavyzdys kitiems“. Jo metu bus pagerbtos auksinės kauniečių poros, puoselėjusios tradicines šeimos vertybes, darną ir santarvę.

Temos Močiutė, Meilė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min