Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie savanorystę pasakos paroda

Lieuvaitė savanoriškai talkino Bolivijoje, kur mokė skurstančius vaikus.
M.Misevičiūtės nuotr. / Lieuvaitė savanoriškai talkino Bolivijoje, kur mokė skurstančius vaikus.
Šaltinis: 15min
0
A A

I.Simonaitytės bibliotekos Konferencijų salėje antradienį atidaroma fotografijų paroda „Savanorystė Bolivijoje“. Ją pristatys savanorė ir nuotraukų autorė Milisenta Misevičiūtė.

Milisenta savanoriška veikla užsiima jau nuo 16 metų, ji priklauso Lietuvos nacionalinės Europos skautų asociacijai. Nuolat keliaujanti ir vietoje nenustygstanti mergina susirado organizaciją Pietų Amerikoje ir metams išvyko į – lietuvių supratimu – kitą pasaulio kraštą už jūrų marių.

Lietuvaitė savanoriavo Bolivijoje, centre, skirtame skurstantiems vaikams. Vaikai nuo pirmos iki aštuntos klasės šiame centre praleidžia pusdienį. Čia ruošiamos pamokos siekiant įtvirtinti mokykloje įgytas žinias – matematikos, ispanų kalbos ir kitos. Taip pat skiriama laiko rankdarbiams, žaidimams ir kitokiai veiklai, ugdančiai lyderio savybes.

Pagrindinis centro veiklos tikslas – įkvėpti vaikus, kad šie išmoktų būti atsakingi už savo veiksmus, turėtų savo nuomonę, gebėtų reaguoti į šeimos problemas, aktyviai dalyvautų bei organizuotų bendruomenės gyvenimą.

„Fotografuoti pradėjau nuo trylikos. Taip po truputį pradėjusi gaudyti svarbiausias gyvenimo akimirkas buvau paskatinta savo vaizdais pasidalinti su didesne auditorija, nei draugai. Mano tikslas parodyti, kad Bolivija – nors ir pati skurdžiausia Pietų Amerikos šalis, kultūrinio paveldo atžvilgiu yra viena turtingiausių“, – teigė savanorė.

Paroda suskirstyta į tris dalis – savanorystė, socialinė ir kultūrinė aplinka, turizmas.

Susitikimas su savanore M.Misevičiūte rengiamas antradienį, 16 val. I.Simonaitytės bibliotekoje.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Paroda
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min